Agnieszka Włodarczyk zrobiła „porządki”. Pozbyła się TYCH znajomych!

Początek roku to czas nie tylko na tworzenie planów i noworocznych postanowień, ale i na porządki. I właśnie za nie zabrała się Agnieszka Włodarczyk.

Niegdyś aktorka, a obecnie influencerka nie chwyciła jednak za miotłę, a zajrzała na swojego instagrama. Agnieszka Włodarczyk postanowiła zrobić czystkę wśród znajomych.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

To z pewnością bardzo oczyszczający proces, który pozwala na pozbycie się tych pozornych znajomości. Czyli kogoś, kto niby jest naszym znajomym, ale jakoś nigdy nie zadzwoni i nigdy nie ma czasu, by spotkać się „w realu”. Odrzucone zostały też konta prowadzone na pokaz:

 

Odobserwowałam wiele kont, nie tylko ze względu na ich lukier, ale ze względu na to, że z większością tych osób niewiele mnie łączy w realu. Mają inne życia, inne priorytety, lub najzwyczajniej mówiąc nie było czasu spotkać się na żywo i pogadać np.pare lat. Poza tym strasznie dużo czasu poświęcałam na oglądanie cudzego życia, kiedy moje jest całkiem satysfakcjonujące😉

 

Gwiazda przyznała jednak, że było to dla niej trudne. Co więcej, już po fakcie, miała wyrzuty sumienia. Uspokajała więc samą siebie:

 

…mamy jakby co numery do siebie i zawsze możemy spytać co słychać? Czas ucieka nam przez palce, z każdym rokiem jest go coraz mniej. Warto bardziej skupić się na sobie i swojej rodzinie. Zostawiłam tylko konta, które mnie inspirują, uczą, uwrażliwiają i uspokajają. Takie, które ze mną rezonują.
Potrzebuję tego.
A jak za kimś zatęsknię to przecież zawsze mogę zajrzeć na insta lub zadzwonić😉

 

Internautki jednak pisały, że jest to świetna sprawa. Same też co jakiś czas robią „przesiew” i bardzo dobrze się z tym czują.

 

>>>W dniu urodzin Dereszowskiej stało się coś niespodziewanego! „Nie będzie nudy”!

 

Komentarze