Agnieszka Włodarczyk już urodziła? Zdradził ją jeden wpis!

Ostatnimi czasy, media społecznościowe Agnieszki zdominowały ciążowe zdjęcia. Rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami, jednak niektórzy twierdzą, że aktorka już urodziła. Dlaczego fani uważają, że Włodarczyk została mamą? Miał zdradzić ją wpis pod ostatnim zdjęciem w social mediach.

Jakiś czas temu, Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami radosną nowiną. Początkowo, aktorka nie komentowała plotek na temat jej błogosławionego stanu. Jednak kiedy ciąża stawała się widoczna, chętnie publikowała zdjęcia z brzuszkiem. To właśnie ostatnie zdjęcie wywołało falę gratulacji.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

 

Aktorka chętnie publikowała zdjęcia z rosnącym brzuszkiem, oraz dzieliła się swoim stanem zdrowia. Opublikowała także obszerny wpis, dlaczego dopiero po 40tce, zdecydowała się na dziecko. Jak twierdzi, nigdy nie chciała być mamą, to właśnie na tym etapie życia stwierdziła, że czas na rodzinę. Była to jej świadoma i przemyślana decyzja.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

 

W poniedziałek, na Instagramie Agnieszki, pojawiło się zdjęcie z ojcem dziecka – Robertem Karasiem. Fotkę opisała krótko: #rodzina. To wystarczyło, aby fani zaczęli gratulować ‘świeżo’ upieczonym rodzicom.

 

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

 

Zdjęcie wywołało falę pozytywnych komentarzy. Niektórzy uważają, że para jest do siebie niezwykle podobna, inni zachwycają się wyglądem Agnieszki. Nic dziwnego bo gwiazda należy do grona osób, które w tym wyjątkowym stanie niezwykle promienieją, a jedyne, dodatkowe kilogramy kumulują się w brzuchu. Nie zabrakło także gratulacji od fanów, którzy twierdzą, że tym wpisem, aktorka poinformowała o  fakcie, iż maleństwo jest już ‚ po drugiej stronie brzuszka’. 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na zdjęcia noworodka 🙂

Myślicie, że gwiazda już urodziła?

 

Źródła:
-artykuł: Plotek
-zdjęcia: Instagram/Agnieszka WłodarczykKomentarze