Agnieszka Włodarczyk podjęła WAŻNĄ decyzję! TO prawdziwa rewolucja!

Agnieszka Włodarczyk podjęła bardzo ważną decyzję! To będzie prawdziwa rewolucja! O co chodzi?

Chodzi o zmiany na Instagramie! Agnieszka wprowadza duże modyfikacje związane z funkcjonowaniem swojego profilu! Ma to związek z jej ciążą.

Co dokładnie napisała?

– Mój Instagram odrobinę się zmienia i mam nadzieję, że Wam się to podoba. Mniej wariactwa, więcej rozsądku, stabilizacji (nie mylić z nudą, którą zresztą lubię) i spokoju.
Wszystko wokół nas ewoluuje, tak jak i my sami. Dojrzewamy, dokonujemy lepszych wyborów, mniej przejmujemy się rzeczami błahymi, ludźmi nieistotnymi i ich opiniami na nasz temat.
„Dobre rady” które sprzedają nam obcy ludzie traktujemy z przymrużeniem oka, bo często kompletnie o nie nie prosimy.
Mało tego, często je zlewamy – kolokwialnie mówiąc.
Dorosłość, dojrzałość i świadomość jest piękna. Cieszę się, że mam dziecko właśnie w takim punkcie w życiu❤️ – napisała.

To naprawdę spore zmiany. Agnieszka przebudowuje swoje życie. Nie może to dziwić. Dziecko zmienia wszystko, a aktorka czekała na nie od dawna. Miejmy nadzieję, że nowa formuła jej profilu przypadnie do gustu fanom.

Zobacz także: Co z BEZROBOCIEM? Są NAJNOWSZE dane!

Co na to internauci?

Świetnie to ujęłaś Agnieszko. Najfajniejsze na tym etapie życia jest właśnie to, że przestajemy się tak bardzo PRZEJMOWAĆ. A to daje niesamowite poczucie wolności 😊👍

Pani Agnieszko uwielbiam Panią❤️❤️❤️❤️ Cudownie Pani wygląda w ciąży❤️❤️❤️❤️ i proszę do nas wszystkich dużo mówić bo głos ma Pani kojący😍

z przymrużeniem oka

I słusznie. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Na pewno znajdzie coś, co warto udoskonalić i sprawić, by jego własne życie było pozytywne. Mogę wyskoczyć z „dobrą radą”? Proszę sprawdzić, jak się powinno napisać „przymrużyć” 😉

Agunia, kiedy termin porodu?

Amen❤️

Piękne świadome macierzyństwo. A ciąża Pani służy😍

Taką Panią właśnie polubiłam, nie tą 20 lat temu 🙌

Fot. Instagram

Jedno jest pewne. Agnieszka kwitnie w ciąży! Wygląda jak milion dolarów.

Zobacz także: NIEPOKOJĄCE informacje o Małgorzacie Kożuchowskiej! Jest aż tak źle?!

Fot. InstagramKomentarze