Agnieszka Włodarczyk ZRZUCA WAGĘ po porodzie! Zdradza ile kilogramów straciła!

Agnieszka Włodarczyk tydzień temu powitała na świecie swojego syna Milana. Aktorka w ciąży przybrała 20 kilogramów. Teraz ujawnia ile kilogramów już straciła.

Aktorka mamą

Agnieszka Włodarczyk urodziła syna Milana w jednym ze stołecznych szpitali. Aktorka bardzo chwaliła sobie pobyt państwowej klinice i porównywała warunki, jakie tam panowały do tych w placówkach prywatnych. Włodarczyk w szpitalu spędziła kilka dni po porodzie. Jednak w ostatni weekend wróciła z synkiem do domu. Aktorkę ze szpitala odebrała jej partner Robert Karaś. Sportowiec odwiedzał świeżo upieczoną mamę. Podchodził pod okno. A aktorka chwaliła personel z warszawskiego szpitala.

Aktywność w sieci

Agnieszka Włodarczyk przez całą ciążę była aktywna w mediach społecznościowych. Relacjonowała swój stan, opisywała bliski i cienie ciąży. Wprost mówiła o tym, jak zmienia się jej ciało i ile kilogramów przybiera. W końcu poinformowała, że podczas całej ciąży przybrała 20 kg. Teraz tydzień po urodzeniu syna Milana aktorka postanowiła sprawdzić ile kilogramów jej ubyło. Postanowiła zrelacjonować to na Instagramie. Agnieszka Włodarczyk relacjonowała:

A teraz z ciekawości zobaczymy ile spadło kilo. Bez ciśnienia, ale jestem ciekawa ile spadło tydzień po porodzie. Spadło 8 z prawie 20 „nadwagi”.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

 

Bez ciśnienia

Aktorka zapewniała, że nie przejmuje się swoją wagą i absolutnie nie ma żadnego ciśnienia, żeby szybko pozbywa się dodatkowych kilogramów. Mówiła:

Ja tylko z ciekawości chciałam zobaczyć, jak to schodzi, bo lekarz powiedział, żebym na początku się nie ważyła, bo tak kroplówki i coś tam. Żebym wróciła do domu i na spokojnie się zważyła. Więc wyszło 8 i wcale mnie to nie martwi, żeby była jasność.

Co myślicie o nastawieniu Agnieszki Włodarczyk do wagi? Rozsądnie podchodzi do sprawy?

Źródło: Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Zdjęcia: Instagram/Agnieszka WłodarczykKomentarze