Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję! Będzie pracować jako…

Agnieszka

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła powrócić do życia zawodowego. Dziennikarka kończy swój urlop w ukochanych górach i teraz zajmie się…

Ostatnie tygodnie celebrytka spędzała w polskich górach, które są jej ulubionym miejscem do wyciszenia, kompletacji i złapania oddechu. Jak sama przyznaje na swoim Instagramie:„pora wracać”. W Warszawie czeka na gwiazdę nowa praca.

 

Po ciężkim roku tragicznych przeżyć po jej zmarłym mężu Piotrze, w końcu celebrytka poświęci się nowym zajęciom. Od marca ponownie pojawi się na antenie.Tym razem nie telewizyjnej, ale póki co radiowej.

 

Jak donosiły media, telewizja miała zaproponować jej prowadzenie śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN”. Jednak to nie przy tym mikrofonie zasiądzie Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Gwiazdę usłyszymy na antenie internetowej stacji radiowej Newonce. To właśnie tam Woźniak-Starak będzie pracować jako prowadząca własnego słuchowiska.

Audycja ma mieć charakter dotyczący spraw kobiecych. Nieoficjalnie mówi się, że w podjęciu zawodowej decyzji miał swój wkład Kuba Wojewódzki. Gwiazdor także prowadzi w stacji własne słuchowisko.

 

Agnieszka Woźniak-Starak wcześniej była prowadzącą takich programów jak: „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie” oraz „Bitwa na głosy”. Na stacji TVN mogliśmy ją oglądać m.in w „Ameryka Express” (2016–2018) czy „Na językach” (2013–2016).

 

ZOBACZ TEŻ:Strasburger nadal nie ochrzcił córki! Powód zaskakuje!

 

Czy możemy spodziewać się, że Agnieszka Woźniak-Starak powróci z czasem również do telewizji? „Agnieszka chce wracać małymi kroczkami”- zdradził w rozmowie z portalem se.pl znajomy gwiazdy.

 

 

 

Źródło:lelum.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze