Agnieszka Woźniak-Starak wybiera się na wakacje. Fani nie mogą uwierzyć, CO zrobiła z nosem!

Po tragicznych wydarzeniach z sierpnia 2019 roku i śmierci jej męża, Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego.

Do pracy wróciła jesienią 2020 roku jako prowadząca „Dzień Dobry TVN’. Agnieszka Woźniak-Starak program prowadzi w duecie z Ewą Drzyzgą i teraz w związku z okresem wakacyjnym, także Agnieszka Wybiera się na urlop.

 

https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Jak informuje Super Express, Woźniak-Starak z pewnością jest osobą bogatą. Była ona jedyną spadkobierczynią Piotra Woźniak-Starak, którego majątek szacuje się w milionach:

 

Jeszcze w 2017 roku wygenerowała [spółka – przyp. red przychód rzędu 27 milionów złotych. Dodatkowo hity kinowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo, czyli „Bogowie”, a także „Sztuka Kochania” przyniosły ok 75 milionów złotych przychodu. Dodatkowo do majątku Piotra należały także liczne nieruchomości oraz luksusowe samochody. Między innymi luksusowy apartament na Manhattanie, wart ok. 30 milionów złotych, który para dostała w prezencie ślubny od mamy Piotra.

 

Mimo to, Agnieszka nie zamierza podróżować do egotycznych krajów, a zostać w Polsce.

 

Nie wiem jak Wy, ale nie ja nie lubię latem wyjeżdżać z Polski. Tu jest tak pięknie, a nasze lato trwa tak krótko, że bardzo chętnie wykorzystam każdy ciepły dzień ☀️ Bociany mają chyba podobnie 😅

 

Patrząc jednak na zdjęcie Agnieszki, fani nie mogą uwierzyć, co zrobiła z nosem!

 

I te sztuczne piegi 🤦

 

Cudne piegi 😍

 

Czy piegi są naturalne? Cudo! Nie powinna się Panie malować 😍

 

A piegi piękne❤️

– komentowali.

 

Ciekawe, czy są to prawdziwe piegi, permanentny makijaż, czy też makijaż fake freckles?

 

https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/


Komentarze