Agresywna PANDA grasowała po Krupówkach! Policja… (VIDEO)

Teoretycznie rzecz biorąc, miś panda na zakopiańskim deptaku to widok niespotykany.

Inaczej rzecz się ma jeśli chodzi o człowieka ubranego jak panda, który „grasował” na Krupówkach. I właśnie interwencję w sprawie takiego „przebierańca” mieli 25 stycznia 2020 r. zakopiańscy policjanci.

Zdjęcie z misiem

Górale kochają turystów, szczególnie że mogą na nich dobrze zarobić!

W Zakopanem zatem zapłacimy za wszystko: począwszy od płatnych WC, a na zdjęciu z misiem, z pieskiem czy z góralem kończąc.

Dobrze chociaż, że zdjęcie na tle gór możemy wykonać za darmo. Choć już za samo wejście na szlak też przecież płacimy.

Zrób pan sobie zdjęcie!

Jak jednak widać, wspomniana panda prawdopodobnie nie była popularna. Chodziła zatem po Krupówkach nieco zbyt agresywnie zachęcała do robienia zdjęć.

Jak czytamy na profilu „Policja Zakopane„, patrol:

„interweniował wobec mężczyzny przebranego w strój pandy. Agresor w przebraniu natarczywie zaczepiał przechodniów, turystów, a nawet dzieci oczekując napiwków za wspólne zdjęcie.”

Nie drażnić misia!

Niestety młody mężczyzna przebrany za pandę, wcale się nie uspokoił na widok zakopiańskich funkcjonariuszy. Wręcz przeciwnie!

„Na widok patrolu policyjnego stał się jeszcze bardziej agresywny, a jego zachowanie ewidentnie zagrażało bezpieczeństwu w miejscu publicznym. Ostatecznie „panda” trafiła za kratki. „

panda
fot. https://www.facebook.com/Policja.Zakopane

Zobacz też: Idiotyczna ŚMIERĆ. Kobieta ZMARŁA z powodu CIASTA!

Dlaczego pan w stroju pandy był agresywny?

Bo pandzie się nie odmawia!

Jeden z internautów zacytował motto kultowej kampanii reklamowej z udziałem misia panda. Brzmi ono „Never say no to panda” czyli w dowolnym tłumaczeniu: pandzie się nie odmawia.

Był to cykl reklam emitowanych w 2010 roku. Przedstawiały one pandę, która terroryzuje ludzi po to, by dostać ser Panda Cheese produkowany przez Arab Dairy. Reklamy zyskały wielką popularność i zostały także nagrodzone podczas Dubai Lynx International Advertising Festival.

Może więc nasza, zakopiańska „panda” wzięła sobie do serca przekaz z tych spotów? 🙂

Przypominamy zatem te przezabawne reklamy – poniżej.

Gepostet von Policja Zakopane am Montag, 27. Januar 2020

 

fot. https://www.facebook.com/Policja.Zakopane

Komentarze