Aktor serialu „Pierwsza Miłość” usłyszał zarzuty! Chodzi o jego synów.

42-letni Mikołaj K. to aktor znany z serialu serialu „Pierwsza Miłość”, gdzie grał w latach 2005–2013, a w którym do tej pory występuje jego była partnerka.

W późniejszych latach Mikołaja K. mogliśmy oglądać w produkcjach takich jak „Przyjaciółki”, „Ranczo”, „Barwy Szczęścia” a obecnie gra w serialu „Komisarz Mama”. Tak więc aktor nie może narzekać na brak pracy, mimo to, nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

 

https://www.facebook.com/Pierwsza.Milosc.tv

 

Mikołaj K. jest ojcem dwóch synów-bliźniaków (ur. 2011), jednak od około czterech lat nie płaci na nich alimentów.

Jak informuje Super Express, prokuratura postawiła mu już zarzuty. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego grozić może kara grzywny lub nawet więzienie.

Mężczyzna nie łożył na utrzymanie synów:

 

„Określonego co do wysokości wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa w Warszawie na rzecz synów – M.K. w kwocie 1500 złotych miesięcznie i R.K. w kwocie 1500 złotych miesięcznie. Wskutek tego łączna wysokość powstałych zaległości stanowi równowartość co najmniej 3 świadczeń okresowych, tj. o czyn z art. 209 par. 1 k.k.”, przekazała „Super Expressowi” prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.*

 

Tak więc Mikołaj K. miał płacić po 1,5 tysięcy zł. na jedno dziecko, co na warszawskie i gwiazdorskie warunki nie wydaje się być wysoką kwotą. Teraz jednak zaległość wynosi już 147 tysięcy złotych.

 

>>>Jakie alimenty zapłaci Rzeźniczak? Naprawdę TYLE kosztuje utrzymanie kilkulatki?!

 

*cyt. se.pl

Komentarze