Aktor „Ranczo” nadal WALCZY o życie! Najnowsze informacje ze szpitala

ranczo

Aktor serialu „Ranczo” nadal przechodzi trudne chwile, ponieważ jego stan zdrowia wciąż nie jest najlepszy.

Aktor cały czas przebywa w szpitalu, także święta Bożego Narodzenia Paweł Królikowski musiał spędzić pod opieką specjalistów. W tych trudnych chwilach mężczyzna nie jest sam – jak informuje „Fakt” rodzina cały czas czuwa  przy łóżku aktora.

 

Z pewnością jest to ciężki czas dla aktora, ale zarówno rodzina jak i przyjaciele wspierają go na tyle na ile potrafią licząc, że Paweł powróci do zdrowia. Jak się okazało aktor…

W minione święta aktora odwiedzili m.in. Antek Królikowski z partnerką. Serialowego Kusego wspierają również koledzy z „Rancza”. 

 

Aktor trafił do szpitala 20 grudnia i jak donosiły media, jego stan był bardzo poważny. Aktualnie mężczyzna przebywa na oddziale neurochirurgii.

 

„Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu. Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć”– powiedział Bogdan Kalus.

 

Aktor od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. W ostatnim czasie Paweł Królikowski przeszedł poważną operację. Nie przyznał jednak otwarcie na co choruje.

 

Aktorowi życzymy dużo zdrowia!

 

 

Źródło:party.pl

Źródło zdjęcia:FacebookKomentarze