AKTOR SERIALU M JAK MIŁOŚĆ OTARŁ SIĘ O DNO! Wszystko przez…

AKTOR SERIALU M JAK MIŁOŚĆ OTARŁ SIĘ O DNO! Wszystko przez…

Robert Gonera to polski aktor telewizyjny i filmowy. W przeszłości był jednym z bohaterów serialu „M jak miłość”.

 

AKTOR SERIALU M JAK MIŁOŚĆ OTARŁ SIĘ O DNO! Wszystko przez… 

 

 

 

Robert Gonera jakiś czas temu udzielił bardzo osobistego wywiadu. Mężczyzna, że po rozstaniu z ukochaną kobietą strasznie się rozpił. Problemy alkoholowe sprawiły, że otarł się o dno. Jego dramat rozpoczął się w 2012 roku, gdy rozwiódł się z partnerką, Karoliną Wolską.

 

 

 

 

Po rozwodzie i podziale majątku zostawiłem mieszkanie matce dzieci. Byłem przekonany, że po doświadczeniach filmowych i teatralnych to kwestia czasu, kiedy zacznie dzwonić telefon, pojawią się propozycje. Myliłem się(…)Doszło do tego, że nocowałem w samochodzie– mówił w rozmowie z mediami były aktor serialu „M jak miłość”.

 

 

 

 

 

Robertowi udało się wyjść z nałogu. Mimo wszystko, nadal korzysta z pomocy terapeuty.

 

 

 

 

Po raz pierwszy zgłosiłem się do specjalisty ponad 10 lat temu. Zwycięsko wyszedłem ze wszystkich życiowych prób. Jesienią minie pięć lat, odkąd nie piję alkoholu. Raz tylko się złamałem, ale to był wyjątek… – mówił w 2019 roku Gonera.

Determinacja i chęć zmiany spowodowały, że aktor przestał pić. Choć wyszedł na prostą, czuje się bardzo osamotniony. Nie ukrywa, że bardzo tęskni za bliskością i miłością drugiej osoby.

Dziś jestem samotny i czasem, gdy zasypiam, myślę: ‘Jak dobrze byłoby się przy kimś obudzić…’. To kobiety sprawiają, że nam, facetom, chce się rano wstawać z łóżka i brać za bary z całym światem. Ja wobec kobiet jestem bezbronny. Ale ten rodzaj bezsilności akurat lubię i za nią tęsknię – zdradził aktor serialu „M jak miłość”.

 

 

Źródło: Życie na gorąco, Radio zet

 

 

 Komentarze