Aktorkę pogryzł pies! Jej twarz jest nie do poznania! (FOTO)

Aktorkę pogryzł pies! Jej twarz jest nie do poznania! (FOTO)

Pies pogryzł polską aktorkę, uszkodził jej twarz i oko.

Do zdarzenia doszło podczas kąpania i nie wiadomo, dlaczego pies zaatakował swoją właścicielkę.

Aleksandra Prykowska (1986) to aktorka występująca w Teatrze Narodowym w Warszawie. Ma za sobą także kilka ról filmowych np. w serialu Pierwsza Miłość czy filmie Usta Usta.

Jakiś czas temu aktorka wzięła ze schroniska psa o imieniu Logan. Na swoim instagramowym profilu chętnie dzieliła się swoją radością z posiadania pupila. Zamieszczała też zdjęcia ze wspólnych zabaw. Na przykład:

 

Logan love🥰 I nasze zabawy w ogrodzie😊 Nie damy się #coronavirus

 

szczęśliwy Logan – https://www.instagram.com/aleksandraprykowska/

Nie spodziewała się zatem, że jej psi przyjaciel może ją zaatakować!

Po tym, jak Aleksandrę Prykowską pogryzł pies, aktorka znikła z sieci. Dopiero na pytania fanów zamieściła wyjaśnienie, w którym mowa też o podjęciu trudnej decyzji. Podobno było nią oddanie Logana z powrotem do schroniska.

 

Miałam wypadek i musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Nie chcę teraz pisać o szczegółach, gdyż najważniejsze jest dla mnie aby chronić to co mi pozostało. Nie piszę tego aby Was niepokoić. Żyję i jestem zaopiekowana. (…)

Ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, a to moje niezwykle trudne doświadczenie ma się czemuś przysłużyć. Nie wiem jeszcze czemu, bo jego konsekwencje mnie przerosły. Są sytuacje w życiu, które nas zmieniają na zawsze. Mam nadzieję, że wrócę do Was lepsza. 

 

>>>Kasia Kowalska założyła odrażającą maskę, by…! Zobacz zdjęcie!

 

W wyniku pogryzienia przez psa Aleksandra Pyrkowska miała uszkodzone oko. Na szczęście nie straciła wzroku, za co jest bardzo wdzięczna lekarzom:

 

Chciałam z całego serca podziękować lekarzom Piotrowi Tomaszewskiemu i Marii Gąsce-Dzwonkowskiej za uratowanie mi oka. A Was Kochani uspokoić, że robię wszystko co w mojej mocy żeby dojść do siebie.

 

Aktorka zamieściła też zdjęcie już po wypadku, na którym jej twarz jest nie do poznania!

 

Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa – instagram

 

fot. https://www.instagram.com/aleksandraprykowska/Komentarze