Aktorka z serialu „M jak miłość” padła ofiarą hejtu! POKAZAŁA SWOJE CIAŁO!

Aktorka udostępniła w sieci zdjęcie, na którym pokazuje swoje ciało. Internauci byli bardzo wzburzeni. Posypały się negatywne komentarze!

Joanna Koroniewska jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. przez 13 lat grała Małgorzatę Chodakowską w serialu „M jak miłość”. Rola w tym serialu zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność.

Na zdjęciu Joanna pozuje z uśmiechem w stroju kąpielowym. Pokazuje na nim swoje szczupłe ciało, którego (jak widać) się nie wstydzi. Opis pod zdjęciem oburzył internautów:

To zdjęcie wrzucone tutaj dzisiaj nie jest absolutnie przypadkowe. Spodziewam się TEGO co nieuniknione. Nie każdy MA bujne kształty, ale z pewnością nie oznacza to jednego- że MAM z TYM problem. Wręcz przeciwnie. Dziś o tym CO widzicie na zdjęciu a właściwie CZEGO właściwie NIE WIDAĆ popełniliśmy CAŁY odcinek na kanale Dowbory Be Happy. Jeśli macie trochę czasu, zapraszamy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To zdjęcie wrzucone tutaj dzisiaj nie jest absolutnie przypadkowe. Spodziewam się TEGO co nieuniknione. Nie każdy MA bujne kształty, ale z pewnością nie oznacza to jednego- że MAM z TYM problem. Wręcz przeciwnie. Dziś o tym CO widzicie na zdjęciu a właściwie CZEGO właściwie NIE WIDAĆ popełniliśmy CAŁY odcinek na kanale Dowbory Be Happy. Jeśli macie trochę czasu, zapraszamy! Czy już się domyślacie o czym on będzie?!! Wiemy, że po raz pierwszy nie wyrobiliśmy w czwartek z emisją, ale mój naprawdę zdolny mąż @maciej_dowbor tak super SAM zmontował, że absolutnie należą mu się pochwały! I pamiętajcie- wchodzicie na nasz kanał poprawić sobie humor. Moim skromnym zdaniem DZISIAJ Wam to właściwie gwarantujemy! 😂😂😂🚀💫⭐️😉Link w BIO! 💋 #naturalnie #bikinivibes👙 #hotORnot #dowborybehappy #nowyodcinek #nakanale #mama #body #naturalbody #nigdyPLAY #ZAWSZEnatural #😂😂😂😂🚀

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Oburzeni internauci ruszyli z falą hejtu!

Pani Joanno…dodaje Pani to zdjecie…bo jest Pani szczupla… grubych fald tluszczu juz sie nie eksponuje . ..tak lekko latwo i przyjemnie…zgodzi sie Pani? w erze wychudzonych idealow… po prostu to jest do zaakceptowania…szkoda…ze dzieli pani spoleczenstwo… a wiadomo ze tak jest…bo np.na filmiku nabijala sie Pani z Pana Macieja, ze nie umie zaprzestac jedzenia ciastek. Po co w ogole takie naznaczanie? przeciez i tak najwazniejsze: rozum i serce.

A po co na co cos komuś udowadniać?? Masz takie czy inne to niczyja sprawa. Zakryj i trzymaj dla siebie i męża a nie dla hejterów👏👏👏👏👏

Ładnie Pani wokół siebie podtrzymuje uwagę 🙂

Po co pokazywać!!!!!!!!!????????

A jednak.. wciąż pisze i mówi i tłumaczy się z tym piersi .

Ludzie nie ekscytujcie się tak ta pani specjalnie wrzuca fotki ze swoją płaską klatką piersiową i głupkowatym uśmiechem bo wie że to wzbudza emocje, nie ważne co mówią aby mówili.

Zero kobiecości, przykro mi to stwierdzić Ale przerzuca się Pani na płeć męską? 🤔

Fot. Instagram
Źródło: Instagram.com


Komentarze