Aktorka ZAŁOŻYŁA TO NA GALĘ GRAMMY! „Cały biust na wierzchu!”

Aktorka ZAŁOŻYŁA TO NA GALĘ GRAMMY! Priyanka Chopra pojawiła się na gali Grammy 2020 w towarzystwie swojego męża, Nicka Jonasa. Swoją bardzo odważną stylizacją zwróciła uwagę wszystkich fotoreporterów.

 

 

Aktorka ZAŁOŻYŁA TO NA GALĘ GRAMMY!

Tyle się mówi o nieudanych stylizacjach gwiazd. Mimo, że celebryci często sugerują się opiniami osobistych stylistów, finalnie przychodzą na ważne wydarzenia ubrani jak totalne „bezguścia”.

 

 

Po wczorajszej gali Grammy 2020, do grona źle ubranych gwiazd niewątpliwie dołączy aktorka Priyanka Chopra. Chopra jest indyjską aktorką, producentką filmową, modelką, a także piosenkarką. W 2000 roku uzyskała tutuł Miss World. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2002 roku. Dostała wówczas angaż w filmie Thamizhan. 1 grudnia 2018 roku poślubiła wokalistę Nicka Jonasa, który jest od niej młodszy o 10 lat.

 

Szokująca stylizacja Priyanki Chopry. 

Wiele wskazuje na to, że celebrytka chciała znaleźć się na tzw. świeczniku. Nie bez powodu założyła bardzo odważną kreację. Dekolt w sukience aktorki praktycznie nie miał końca. Biała, sięgająca podłogi suknia niestety nie wyglądała zjawiskowo. Wręcz przeciwnie. Naszym zdaniem kreacja Chopry jest po prostu wyzywająca i nieestetyczna. Jeśli żona Nicka Jonasa miała na celu wyglądać wulgarnie to… udało jej się!

 

Internauci są zszokowani sukienką aktorki. Można odnieść wrażenie, że miłośnicy kina wylali na celebrytkę wiadro pomyj.

„Wygląda beznadziejnie! Jak można się tak ubrać na galę Grammy?”,

„Cały biust na wierzchu!”,

„Strasznie słaba stylizacja” – narzekali w komentarzach użytkownicy sieci.

Zobacz: Kożuchowska naprawdę wrzuciła takie ZDJĘCIE! Widać na nim…

 

 Komentarze