Ale biust! Sylwia Madeńska rozgrzała fanów do czerwoności!

Sylwia Madeńska jest znana widzom z „Tańca z Gwiazdami”. Teraz opublikowała w sieci kuszące zdjęcie. Pozuje na nim, eksponując swój biust. Robi się naprawdę gorąco!

Na fotografii Sylwia jest na basenie. Ubrała się w dwuczęściowy, żółty stój kąpielowy, który eksponuje jej piersi. Na zdjęciu tancerka patrzy w bok. Jest uśmiechnięta.

Ostatni czas pozwolił mi zrozumieć, że w życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Czasy mamy bardzo niepewne. Wszechobecna, galopująca pandemia, do tego jesienna aura, która nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Na przekór temu wszystkiemu, nie popadajmy w zły nastrój i wróćmy wspomnieniami do chwil, które wywołają uśmiech na naszej twarzy. U mnie był to ostatni spontaniczny wypad do słonecznej Hiszpanii. Przesyłam Wam garść pozytywnej energii i uśmiechu. Cieszcie się chwilą, tym co jest tu i teraz 😘 – napisała.

Na fotografii Sylwia łapie się drabinki, jakby za chwilę miała całkowicie wejść do wody. Ma piękną, naturalną opaleniznę. W tle widzimy krystalicznie czystą wodę.

Zdjęcie zostało wykonane w Hiszpanii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ostatni czas pozwolił mi zrozumieć, że w życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Czasy mamy bardzo niepewne. Wszechobecna, galopująca pandemia, do tego jesienna aura, która nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Na przekór temu wszystkiemu, nie popadajmy w zły nastrój i wróćmy wspomnieniami do chwil, które wywołają uśmiech na naszej twarzy. U mnie był to ostatni spontaniczny wypad do słonecznej Hiszpanii. Przesyłam Wam garść pozytywnej energii i uśmiechu. Cieszcie się chwilą, tym co jest tu i teraz 😘 ———————————————————— #happymoments #haveaniceevening #pandemic #dontworrybehappy #działaj #sun #autumn #warsaw #poland #loveisland #spain #tzg #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Fani nie szczędzili Sylwii komplementów.

Boże kobieto !!! Haha jesteś wspaniała zaczęłam cię oglądać od love island i do teraz to robię, dajesz ludziom tak pozytywną energię , pokazujesz co w życiu tak naprawdę jest warte i że nie wolno przejmować się każda opinią negatywną , bo jakby każdy się tak przejmował to bał by się z domu wyjść i ty właśnie takim ludziom pokazujesz że trzeba czasem stanąć komuś na przeciw . Jak mam gorsze dni , to wystarczy że zobaczę twoje story i już mi lepiej no porostu TRZYMAJ TAK DALEJ !! A twoja motywacja do ćwiczeń ..WOWWW hahaha tylko pozazdrościć . Pozdrawiam gorąco ;))

Ten strój to rewelacja. A Właścicielka petarda

♥️♥️♥️ „cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest”

Piękne zdjęcie. Jesienna aura i pandemia nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Obawiam się że jak ostatnio ktoś może być bardzo zazdrosny że zdjęcie w kostiumie.

Przepięknie 😍🔥

Śliczna 😍😍😍 jak ja uwielbiam Twój uśmiech ❤️❤️❤️❤️

Fot. Instagram

Sylwia Madeńska to zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Tańczyła też w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest zawodową tancerką. Prywatnie była związana z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym wygrała „Wyspę miłości”. Także z Mikołajem występowała w „Tańcu z Gwiazdami”.

Ostatnio nęciła nogami na rozgrzanym murku!

Zobacz także: Monika Miller wabi nogą na Instagramie! Przy okazji odsłoniła jeszcze COŚ!

Fot. InstagramKomentarze