Ale historia! Zakochali się w sobie na oczach milionów widzów!

Miłość może czekać na nas wszędzie. Znana aktorka Ewelina Ruckgaber swojego chłopaka poznała na… planie serialu, w którym od lat gra główną rolę. Teraz ujawniła, kim jest jej wybranek!

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie „Gliniarzy”. Ewelina w serialu Polsatu gra do początku, czyli od czterech lat. Wciela się w postać policjantki Natalii Nowak. To kluczowa bohaterka „Gliniarzy”. Ewelinie partneruje Piotr Mróz, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza. Razem tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego. W najnowszym sezonie zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji.

Łukasz Strzałka pojawił się w serialu „Gliniarze” w piątym sezonie. Gra postać policjanta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka, fot. Polsat

Ewelina i Łukasz szybko polubili się w pracy, a później coś między nimi zaiskrzyło i zostali parą.

Przez długi czas ukrywali swój związek. Dlaczego? Łukasz nie chciał budować swojej popularności w oparciu o Ewelinę. Jest muzykiem, kompozytorem i aktorem. Teraz ujawnili, ze są razem. Fani serialu byli zachwyceni, podobnie ekipa serialu.

Od niedawna dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Zamieszkali już razem.

Zobacz także: Dramat Mateusza Damięckiego! Ktoś ukradł mu…

Fot. PixabayKomentarze