Ale skandal! Chciał ukraść karetkę, bo nie miał czym wrócić do domu!

Co za skandaliczne zachowanie! Mężczyzna chciał ukraść karetkę, bo nie miał czym wrócić do domu. To się nazywa prawdziwa głupota!

Policjanci otrzymali informację ze szpitala w Płońsku, gdzie przewieziono pijanego mężczyznę, który wcześniej leżał na drodze w miejscowości Cempkowo w gminie Płońsk.

– 33-latek, z którym kontakt był bardzo utrudniony z uwagi na ponad 3 promile alkoholu w organizmie twierdził, że został potrącony przez samochód osobowy. Nie był w stanie jednak podać bliższych okoliczności tego zdarzenia. Po pewnym czasie mężczyzna zamiast oczekiwać na wyniki badań i dalsze zalecenia lekarza, wyszedł ze szpitala, a po chwili wrócił i wszczął z personelem awanturę. Uciekł z budynku tuż przed przyjazdem wezwanego na miejsce patrolu Policji – relacjonują funkcjonariusze.

Po około godzinie policjanci dostali kolejne zgłoszenie z tego szpitala. Ten sam 33-latek wsiadł do karetki pogotowia, która stała na parkingu i próbował… wyjechać nią poza teren szpitala!

Na szczęście wszystko widział ratownik medyczny. Udało mu się wyciągnąć mężczyznę z karetki.

Fot. Pixabay

33-latek trafił do aresztu. Policjantom wytłumaczył, że wsiadł do karetki tylko po to, żeby się ogrzać, ale gdy zobaczył w środku kluczki, postanowił pojechać pojazdem do domu.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży karetki oraz kierowania po pijaku.

Może trafić do więzienia na 5 lat!

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Jechała rowerem i w pewnej chwili stało się coś szokującego! Jak się okazało, wszystkiemu winny był…

Zobacz także: Julia Wieniawa kusi nogą w długim płaszczu! Fani zachwyceni tą stylizacją!

Fot. PixabayKomentarze