Aleksander Sikora wziął ślub? Jest oświadczenie prezentera!

Aleksander Sikora to jeden z przystojniejszych prezenterów telewizyjnych.

30-letni Aleksander Sikora od 2016 roku związany jest z Telewizją Polską. Zaczął od prowadzenia tak zwanego „czerwonego dywanu” w Pytaniu na Śniadanie, czyli krótkiego przeglądu plotek z życia gwiazd. Od maja 2019 r. jest już pełnoprawnym prowadzącym PnŚ i najczęściej występuje w duecie z Małgorzatą Tomaszewską.

Życie prywatne Olka owiane jest tajemnicą. Prezenter najchętniej publikuje swoje zdjęcia solo lub z koleżankami – Małgosią lub Idą Nowakowską. Do tej pory uważano więc, że prawdopodobnie Sikora jest singlem.

 

Zatem niemałe zamieszanie wywołało jego ostatnie zdjęcie z wesela! Na fotografii Aleksander czule obejmuje uśmiechniętą pannę młodą. Czyżby prezenter wziął ślub?

 

Aleksander Sikora z Patrycją – https://www.instagram.com/oleksikora/

 

Choć zdjęcie może dawać takie wrażenie, to jednak nie. Olek zamieścił po prostu fotografię ze swoją dawną koleżanką, która właśnie wyszła za mąż. Trzeba jednak przyznać, że jego wpis jest nostalgiczny…

 

Był rok 97’. Wówczas trafiliśmy do tej samej podstawówki. Musieliśmy poczekać 6 lat zanim zaczęliśmy uczęszczać do tej samej klasy ‚B’. Choć nie widujemy się codziennie, za każdym razem kiedy się spotkamy, mam wrażenie, że wczoraj wyszliśmy po ostatnim dzwonku w kierunku domu śmiejąc się do rozpuku z naszych żartów. W sumie do dziś utrzymujemy ten sam poziom.

Minęło kolejnych lat kilka, a tu bach, @lovely.pat za mąż poszła!

Jestem wzruszony, że mogłem bawić się na Twoim weselu. Niech ten nowy, wyjątkowy etap życia będzie tak samo beztroski, jak młodzieńcze lata spędzone w ławce i poza nią! 🌺❤️

 

Czyżby żałował, że to nie on jest wybrankiem?

 

Zobacz też: Tomasz Kammel zasnął w pracy. Koledzy zrobili mu psikusa! (FOTO)

Komentarze