Żebrowska skrytykowana za pokazanie nagiego męża. Celebrytka brnie dalej!

Aleksandra Żebrowska w kwietniu 2023 r. skończy 36 lat. Od 2009 roku jest żoną Michała Żebrowskiego, z którym ma czwórkę dzieci Franciszka (ur. 2010), Henryka (ur. 2013), Feliksa (ur. 2020) oraz córkę (ur. 2022).

Celebrytka jest bardzo popularna w sieci i na instagramie prześcignęła swojego męża: Michał Żebrowski ma 219 tysięcy obserwatorów, a Aleksandra Żebrowska 371 tysięcy.

Żona aktora prezentuje specyficzne poczucie humoru, a z okazji Dnia Mężczyzn pokazała Żebrowskiego nago.

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

Zdjęcie było wykonane w przemyślany sposób, bo przyrodzenie aktora zakrywał kciuk jego żony. Jednak czujni internauci wypatrzyli charakterystyczny cień na nodze aktora. Dostrzegli też, że w -znajdującym się na końcu pomieszczenia – lustrze odbija się pupa Michała Żebrowskiego.

 

Post celebrytki i zdjęcie jej męża wywołały skrajne emocje. Część osób była rozbawiona i gratulowała dystansu. Inni byli oburzeni tym, że słynny amant jest pokazywany w taki sposób. Zwracano też uwagę na dzieci pary, które teraz mogą stawać się obiektem drwin.

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

W odpowiedzi na tę krytykę Ola Żebrowska zamieściła kolejny post. Na zdjęciu widzimy ją samą, a we wpisie czytamy:

 

Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego Męża, która będzie godnie pełniła funkcję Jego żony, nie niszcząc przy tym doszczętnie Jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia – a przede wszystkim, nigdy nie myślącej o seksie z Nim.

 

Jak widać, celebrytka brnie dalej i nie uznaje faktu, że zdjęcie jej nagiego męża mogło wzbudzić kontrowersje.

 

>>>Michał Żebrowski nago. Cień zdradził wielkość jego…! [18+]

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Komentarze