Alicja Bachleda-Curuś pokazała choinkę! JEDNAK CO INNEGO ZWRÓCIŁO UWAGĘ INTERNAUTÓW!

Alicja Bachleda-Curuś chciała pochwalić się na Istagramie swoja choinką, którą pięknie przystroiła. Internauci jednak skupili uwagę na czymś innym. WSZYSCY SĄ ZASZOKOWANI! 

Alicja Bachleda-Curuś – polska aktorka i piosenkarka. Gościnnie pojawiła się w pierwszej edycji programu X Factor, gdzie pomogła Kubie Wojewódzkiemu wybrać jego finałową trójkę. W 2016 zagrała w polskim filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, wcielając się w rolę Basi, narzeczonej Tomasza i trzeciej części filmu Pitbull pt. Pitbull. Niebezpieczne kobiety, gdzie wcieliła się w rolę „Drabiny”.

Na screenie z Instastory widać piękną, bujną choinkę przystrojoną w lampki świąteczne. Nie byłoby w tym zdjęciu nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że Alicja rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Dzięki tej fotce mamy okazję zobaczyć jak wygląda jej salon w jej nowym domu w Meksyku!

Pierwszy krok – światełka.

Napisała w relacji.

Fot. instagram.com/alicjabc; zrzut ekranu Instastory

Dodatkowo zaskakuje fakt, iż na kominku wisi pięć skarpet! Czy niebawem Alicja pochwali się, kto ją odwiedził na święta i dowiemy się, dla kogo jeszcze wywieszono dodatkowe dwie skarpety?

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: GORĄCE ZDJĘCIE Ewy Chodakowskiej w bieliźnie na… +18!Komentarze