Alicja Bachleda-Curuś przerywa milczenie! TAKIM OJCEM JEST COLIN FARREL

alicja bachleda

Alicja Bachleda-Curuś przerywa milczenie! TAKIM OJCEM JEST COLIN FARREL. W rozmowie z dziennikarzami polska aktorka opowiedziała o macierzyństwie, związku z Colinem. Zdradziła też jakim tatą jest popularny aktor.

 

 

 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrel byli niegdyś najgorętszą parą Hollywood. Owocem ich związku jest synek, Henry Tadeusz, który obecnie ma już 11 lat. Polska aktorka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej relacji z byłym partnerem. Zdradziła również jakim ojcem jest Colin Farrel.

 

 

 

Mój syn Henio po prostu nas wybrał. Poznałam jego tatę i rozpoznaliśmy w sobie taką więź, że temat dziecka stał się bardzo otwarty. To nasze uczucie spowodowało, że przyjęliśmy rzeczywistość taką, jaka jest. Jak się okazało, że Henio się pojawi, towarzyszyła mi niepewność, ale nie obawiałam się, że nie sprostam. Wiedziałam, że dam sobie radę. Byłam tego doświadczenia bardzo ciekawa. Więcej było ciekawości niż niepewności we mnie. No i jak tylko Henio się urodził, od razu poczułam do niego miłość. Już jak byłam w ciąży, czułam ten instynkt bardzo silnie – przyznała w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz, Alicja Bachleda-Curuś.

 

 

 

W szczerych słowach aktorka odniosła się do Colina Farrela. Jak mężczyzna radzi sobie w roli ojca?

 

 

 

Staramy się za dużo nie zdradzać nawzajem o sobie, ale mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie – przyznała polska aktorka.

 

Zobacz też: Daniel Craig, odtwórca Bonda nie przekaże majątku swoim dzieciom!

Zdjęcie: YoutubeKomentarze