Ameryka da się lubić! Kiedy zobaczymy i kto poprowadzi nowe show w TVP?

W marcu ogłoszono casting do nowego programu TVP pt. Ameryka da się lubić.

Kiedy będzie można oglądać show Ameryka da się lubić i kto je poprowadzi?

Ameryka da się lubić to program o podobnym formacie, co znany i – chyba już kultowy – Europa da się lubić. Do udziału w castingu zapraszano osoby, które mają amerykańskie obywatelstwo, ale mieszkają w naszym kraju i mówią po polsku.

 

Nowy program jest niejako kontynuacją show Europa da się lubić, emitowanego przez TVP w latach 2003-2008 (oraz w 2019 r. Europa da się lubić – 15 lat później). Wówczas reżyserem był Leszek Kumański, który został zaangażowany także i do tej produkcji.

Każdy odcinek show o Ameryce będzie miał konkretny temat. A o amerykańskich zwyczajach będą opowiadać uczestnicy oraz zaproszeni goście specjalni.

 

Wcześniejsze programy z cyklu Europa… prowadziła Monika Zamachowska (wcześniej Richardson). Jednak tym razem nie obsadzono jej w roli prowadzącej. Gospodynią programu ma być Ida Nowakowska lansowana przez telewizję na nową gwiazdę TVP.

Ameryka da się lubić będzie emitowana w każdą sobotę o godzinie 20.00. Pierwszy odcinek zaplanowany na 6 czerwca 2020 r. Obecnie zaplanowane są cztery odcinki.

 

>>>Doda pokazała się w seksownym body! Zapomniała o TYM szczególe! (FOTO)

 

 

https://www.facebook.com/tvprozrywka/videos/513200299581784/

fot. facebookKomentarze