Andrzej DUDA ma psychofankę? „Poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach…” – ta kobieta twierdzi, że…

prezydent andrzej duda i jego wielbicielka

W ostatnim czasie furorę w sieci robi pewne zdjęcie prezydenta RP Andrzeja Dudy z jedną z jego… fanek? Wielbicielek? Wyborczyń? Ciężko nazwać to, co widać na fotografii, a dodatkowo atmosferę podgrzewa sama zainteresowana kobieta, która twierdzi, że jest głęboko zakochana w naszym prezydencie, a dodatkowo kieruje dwuznaczne sugestie na temat swojej rzekomej relacji z Andrzejem Dudą! 

Fotografia powstała w czasie jednej z ostatnich wizyt Andrzeja Dudy, który wkrótce zainauguruje swoją kampanię wyborczą do wyborów prezydenckich. Kobieta na zdjęciu wręcz nachalnie obejmuje prezydenta i patrzy mu głęboko w oczy. Z fotografii aż kipi namiętnością i emocjami!

 

 

W internecie zaszumiało, bowiem jedni zwracają uwagę na dwuznaczność fotografii, a inni oskarżają Służbę Ochrony Państwa o zaniedbania. Według tych drugich nikt nie powinien w taki sposób obejmować Głowy Państwa. Jednak Andrzej Duda ma całe mnóstwo tego typu zdjęć z innymi osobami i raczej nie to stanowi sedno „problemu”.

 

ZOBACZ TEŻ: Stefano Terrazzino powiedział co sądzi o POLSKICH WESELACH: „Nie daję rady i…”

 

Kobieta ze zdjęcia, podpisana na Twitterze Jolka Rosiek skomentowała zdjęcie w sposób, który nie pozostawia pola na interpretacje:

 

„Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach… ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie… Upewniłam się tylko w tym, że kocham, jak nigdy nikogo”.

 

Komentarze internautów są skrajne. Jedni kibicują dziewczynie w walce o swoje „uczucie”, inni krytykują ją za to, że wymyśla bzdury i zabiera się za żonatego mężczyznę.

 

Ale Jolka na takie zarzuty odpowiada że… jej miłość wcale nie jest czysto wirtualna, a wręcz że prezydent prywatnie także okazał jej jakieś dowody swojego uczucia! Czy kobieta miała kiedykolwiek coś wspólnego z Andrzejem Dudą? Szczerze w to wątpimy. Czy zdjęcie, które dzięki nie powstało może być dla prezydenta niewygodne? Z pewnością!Komentarze