Andrzej Duda zaskoczył wszystkich! TO robił w Wiśle!

Andrzej Duda zaskoczył wszystkich! Właśnie to zrobił w Wiśle! Ale szok!

Prezydent to wielki fan szusowania na nartach. Jednak przez pandemię w tym roku nie mógł tego robić. Jak sobie z tym radził? Czy był załamany? Co na to jego żona? Czy prezydent tęsknił za górami?

Zobacz także: Pogodowy KOSZMAR! Najpierw śnieżyce, później ULEWY!

Na szczęście stoki wreszcie otwarto! Andrzej Duda nie czekał ani minuty dłużej. Bardzo szybko wybrał się do Wisły! Co tam robił? Czyżby rzeczywiście chodziło o narty? Czy pasja zwyciężyła? Czy prezydent przejechał się po stoku?

Fot. prezydent.pl

Okazuje się, że tak! Wreszcie mógł rozkoszować się swoim ulubionym hobby. Wyjechał do zimowej rezydencji głowy państwa, czyli Zameczka Prezydenckiego. Na stok Andrzej Duda ubrał się patriotycznie. Zarówno kask, jak i spodnie miał w narodowych barwach.

Prezydent nie chciał komentować swojego wypadu na narty. Stwierdził tylko, że warunki narciarskie są złe. Mimo to szusował po stokach i cieszył się ze śniegu. Widać, że uwielbia to hobby. Zazdrościmy!

Problem w tym, że epidemia zaostrza się i być może stoki zostaną znowu zamknięte! Prezydent będzie załamany! Niech korzysta ze śniegu póki może. Nie wiadomo, jak długo potrwa luzowanie obostrzeń…

Zobacz także: Jest WIDEO ze ślubu Beaty Tadli! Nagrał je WYJĄTKOWY gość!

Fot. Pixabay

Źródło: se.plKomentarze