Andrzej Gołota WEZWANY DO WOJSKA! Żona OBURZONA!

Andrzej Gołota otrzymał wezwanie do wojska. O sprawie poinformowała żona pięściarza. Gołota będzie musiał stawić się przed Wojskową Komendą Uzupełnień.

Gołota w wojsku?

Mariola Gołota w swoich mediach społecznościowych napisała, że jej sławny mąż Andrzej, dostał wezwanie do wojska. Wezwane dla Andrzeja Gołoty zostało dostarczone pod jego warszawski adres. Pięściarz miał się stawić 20 stycznia w Wojskowej Komendzie Uzupełnień. Niestety Andrzej Gołota list odebrał już po wyznaczonym terminie stawiennictwa. Mariola Gołota w rozmowie z portalem Interia powiedziała:

Zadzwonił do nich i powiedział, że za dwa dni wraca do Stanów. Kazali mu przyjść po kolejnym przylocie do Polski. Nie ma zamiaru się uchylać. Wypełni obowiązek.

Żona Andrzeja Gołoty na początku myślała, że wezwanie to pomyłka i dotyczy ich syna, który nosi imię Andrzej. Sprawa jednak szybko została wyjaśniona.

Żona oburzona

Mariola Gołota nie kryła swojego oburzenia. Żona pięściarza powiedziała:

To już naprawdę nie ma młodszych? To trochę nie ten wiek. Andrzej nie ma już tego zdrowia jak wtedy, gdy miał 20 lat.

Mariola Gołota ujawniła, że jej mąż Andrzej potrafi obsługiwać broń i od sześciu latach w Stanach Zjednoczonych ma pozwolenie na broń. Pięściarz odbył już służbę wojskową. W latach 1987-89 reprezentował barwy Legii Warszawa. Nie było mowy o skoszarowaniu. W przypadku Gołoty chodzi o powołanie do Narodowych Sił Rezerwowych. W tym roku na szkolenie ma zostać wezwanych nawet 200 tysięcy rezerwistów. Przejdą oni szkolenie przekwalifikujące.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Andrzej GołotaKomentarze