Andrzej Piaseczny pokazał teledysk do piosenki „Miłość”. To „patologia. Fuj.” – komentuje internauta.

Dziś na antenie „Dzień Dobry Wakacje” w TVN odbyła się premiera teledysku do najnowszej piosenki Andrzeja Piasecznego pt. „Miłość”.

Muzykę napisała Majka Jeżowska, a tekst sam Andrzej Piaseczny i nic dziwnego. W końcu pisząc „życie chciałbyś dzielić tylko z nim” – przyznał, że tak śpiewa o samym sobie i przyznał się, że jest gejem.

 

W teledysku widzimy dwóch homoseksualistów, którzy w finale nagrania biorą „ślub”. I jak to na ślubach bywa, ceremonię wieńczy pocałunek pary. Podobnie jest i tutaj – mężczyźni oddają się namiętnemu pocałunkowi.

 

fot. screen youtube/Mystic Production TV

 

Pomimo silnej agitacji środowisk LGBT i wmawiania, że „miłość to miłość”, dla wielu osób taki związek jest nie do przyjęcia. Pod teledyskiem do utworu Andrzeja Piasecznego zamieszczonym na youtube czytamy komentarze zszokowanych widzów:

 

Patologia. Fuj.

 

Całujący się mężczyźni 🤮🤮. Obrzydliwe.

 

fot. screen youtube/Mystic Production TV

 

W niektórych krajach jest dla takich kara śmierci

 

Ale, ze tak Janusz z Januszem?

 

Jedna z osób „miłość” homoseksualną porównała do biblijnej Sodomy i Gomory będącej symbolem zepsucia i różnych dewiacji. I choć w Biblii obcowanie mężczyzny z mężczyzną wprost określane jest jako obrzydliwość, to nadal wiele osób sądzi, że chrześcijanie powinni być tolerancyjni wobec środowisk LGBT.

Teledysk do piosenki „Miłość” poniżej.

 

Zobacz też: Michał Szpak jak kobieta bez stanika. Sprofanował piosenkę Czesława Niemena?

 

https://www.youtube.com/watch?v=XcVSCQGyZkwKomentarze