Andrzej Piaseczny wreszcie się PRZYZNAŁ! To naprawdę SZCZERE wyznanie!

Andrzej Piaseczny nie mówi o swoich związkach. Tym razem zrobił wyjątek. Wreszcie to powiedział!

Media od lat mówią o życiu uczuciowym piosenkarza. Plotkowano, że był w związku z Michałem Pirógiem. Wszystko jednak pozostawało w sferze domysłów, a zainteresowani konsekwentnie milczeli.

Co na to wszystko Piasek?

Zobacz także: DRAMAT Karoliny Szostak! Wszystko przez pandemię!

– Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata – czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty – nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję – powiedział w programie „Kulisy sławy Extra”.

Fot. screen YT

Czy więc Andrzej jest w związku z kobietą, a może z mężczyzną? Z jego słów to jednoznacznie nie wynika, ale…

– Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: „dobrze, a to jest moja żona” czy: „to jest mój mąż”, „to są moje dzieci” itd. „Popatrzcie jak my żyjemy”. Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad „i” – stwierdził.

Te słowa są dla fanów piosenkarza prawdziwą zagadką! Co chciał im przekazać? O co mu chodziło? Tego się pewnie szybko nie dowiemy. Piasek jest bardzo tajemniczy!

Zobacz także: DRAMAT Jolanty Kwaśniewskiej! Przekazała KOSZMARNE wieści!

Fot. screen YT

Źródło: se.plKomentarze