Anja Rubik bez ubrania na okładce magazynu „Vogue”! W sieci ZAWRZAŁO!

Anja Rubik zszokowała internautów. Pojawiła się na okładce najnowszego numeru magazynu „Vogue”. Pozuje tam bez ubrania, owinięta w czerwony materiał!

W sieci zawrzało. Zdjęcie szybko stało się internetowym hitem! Wszystko za sprawą kontekstu, w którym się ukazało. Chodzi o poparcie przez Anję Strajku Kobiet.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk ma dość epidemii! Uciekła z Polski!

– Są to najważniejsze i najbardziej osobiste okładki oraz autoportrety w mojej karierze. Tworzenie obrazów jest moim językiem, sposobem w jaki wyrażam mój protest, mój bunt, naszą siłę, ból, złość i nadzieję. Wierzę, że fotografia ma ogromną moc, może przyciągać uwagę, wzbudzać emocje, rozpoczynać rozmowy, mobilizować nas do działania i do zmian. Prawo kobiety do wyboru jest papierkiem lakmusowym, czyli sprawdzianem, dla zdrowego, postępowego społeczeństwa. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego będzie miała wpływ na polską społeczność na dziesięciolecia. Władza zniewala kobiety zakazem aborcji i ograniczaniem praw reprodukcyjnych. Prawa reprodukcyjne to prawa człowieka, gwarantują możliwość i wolność decydowania o naszym życiu, o naszym ciele, naszym zdrowiu i naszym losie! – napisała.

Na okładce pozuje bez ubrania. Owinęła się w czerwony materiał. Ma długie, rozpuszczone włosy. Na policzku namalowała błyskawicę, symbol kobiecych protestów.

Trzeba przyznać, że fotografia przyciąga uwagę, a o to przecież chodziło twórcom magazynu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Co na to internauci? Pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Przepiękna!❤️

Ohhhhh! Ja chce te okładkę w dużym formacie na ścianę!!! Da się to legalnie zrobić jakoś?! 😍

WoW bravo ❤️❤️👏

Wwwooooooow

Najcudowniejsza okładka ze wszystkich!

Fot. Instagram

Anja Rubik to modelka, projektantka mody, prezenterka telewizyjna i działaczka społeczna. Ukończyła Prywatną Lingwistyczną Szkołę Podstawową w Częstochowie i I Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Częstochowie.

Karierę modelki rozpoczęła już mając 15 lat.

Zobacz także: Nogi dziennikarki Polsatu PODBIJAJĄ SIEĆ! Fani zbierali szczęki z podłogi!

Fot. InstagramKomentarze