Anja Rubik mizia się lodem. „Nie odmawiajcie sobie drobnych przyjemności!”

Jest jedną z najpopularniejszych modelek polskich pochodzenia. I choć ma „już” 37 lat, co jak dla modelki jest już zaawansowanym wiekiem, to Anja Rubik nadal jest bardzo popularna i możemy ją oglądać w wielu kampaniach.

Jak na modelkę przystało jest wysoka, bo mierzy 179 cm wzrostu. Anja Rubik jest też bardzo szczupła, ponieważ przy swoim wzroście ponoć waży niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów.

 

https://www.instagram.com/anja_rubik/

 

Jak jednak twierdzi, od czasu do czasu lubi zjeść coś, kalorycznego, a mianowicie lody. Jednak nie byle jakie, bo z Mediolanu!

Jak napisała:

 

Od lat pielęgnuję pewną tradycję; po każdym tygodniu mody w Mediolanie, tuż przed wylotem do Paryża, idę na lody:) Nawet jeśli to oznacza lody na wynos, w samochodzie pędząc na samolot. Ta drobna przyjemność stała się częścią każdej mojej wizyty we włoskiej stolicy mody.

 

Modelka zamieściła swoje zdjęcie z lodem, którego ani nie liże, ani nie gryzie, a raczej się nim „mizia”. I z tego miejsca  zachęca:

 

Nie odmawiajcie sobie drobnych przyjemności!

 

Nie każdy jednak ma okazję bywać we włoskiej stolicy mody, pozostają nam zatem lody Magnum, które Anja Rubik właśnie reklamuje. Pamiętajmy jednak, że mają sporo kalorii. Jedna sztuka to około 300-350 kcal w zależności od rodzaju loda.

 

>>>Tak Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna! „Wypadałoby się jakoś ubrać na taką okazję 😂” – komentuje internauta.

 

https://www.instagram.com/anja_rubik/


Komentarze