Anna Jantar miałaby dziś 70 lat. Natalia Kukulska podzieliła się wyjątkowym prezentem!

Anna Jantar urodziła się w 1950 roku, a zginęła w 1980 r. w katastrofie lotniczej w okolicach warszawskiego Okęcia.

Choć żyła niespełna 30 lat, to Anna Jantar zyskała wielką popularność. Co więcej, jej piosenki nadal są wykonywane przez kolejne pokolenia artystów.

Córka Anny i Jarosława Kululskiego (1944-2010), Natalia (ur. 1976) poszła w ślady mamy. Dziś – 10 czerwca, w dzień urodzin Anny Jantar, Natalia dzieli się swoją refleksją i wyjątkowym prezentem. Jest to niepokazywane dotąd zdjęcie zmarłej wokalistki.

 

Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem… bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami – zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów.

 

Anna Jantar – https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Dalej Natalia pisze z prawdziwą miłością do utraconej dawno temu mamy…

 

Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! 🌺🌞🌻❤️🙌☁️

 

Utwory Anny Jantar charakteryzowała pogoda ducha. Dlatego z okazji jej urodzin przypominamy piosenkę Żeby szczęśliwym być.

 

Zobacz też: Bond sprzedaje swoją francuską rezydencję! Ile kosztuje to cudeńko? (FOTO)

 

 

fot. https://www.facebook.com/tylesloncawcalymmiescieKomentarze