Anna Karwan przeszła ogromną przemianę! Zdradziła, że…

„Taniec z Gwiazdami” sprawił, że Anna Karwan przeszła ogromną wewnętrzną przemianę. Piosenkarka zdecydowała się ujawnić to, co dotychczas mocno skrywała w sercu!

Ania Karwan na co dzień nie pokazuje w mediach swojej córki. Tym razem zrobi wyjątek i zatańczy z nią w programie. Ponadto drugi taniec w najbliższym odcinku zadedykuje osobie, przez którą wiele w życiu wycierpiała…

Ania coraz bardziej otwiera się na ludzi i szczerze mówi o swojej przeszłości. Czy to zasługa jej tanecznego partnera Janka Klimenta?

Fot. Polsat

W najbliższym odcinku na parkiecie pojawią się najbliżsi uczestników. Gwiazdy zatańczą więc z członkami swoich rodzin. Ania Karwan wystąpi ze swoją 7-letnią córką.

– Chciałam, aby poczuła się ważna. Ostatnio bardzo dużo pracuję i mam mniej czasu dla niej. Dzięki udziałowi w show ma okazję zobaczyć, czym obecnie żyje jej mama i jak bardzo ją to cieszy. Chcę pokazać córce, że spełnianie marzeń jest bardzo ważne – wyjaśnia Anna Karwan.

Drugi taniec Ania zadedykowała nieżyjącemu tacie. Jej ojciec był alkoholikiem. Piosenkarka nie miała więc łatwego dzieciństwa.

– Nie pamiętam jego głosu – wyznała.

Przypomnijmy, że wcześniej Ania zaradziła, ze mimo zażyłej relacji z Jankiem Klimentem, z którym tańczy, trudno jest jej pokazać swoją zmysłowość i temperament.

Zobacz także: Była w aucie z małym dzieckiem. Nagle zdarzyło się coś przerażającego!

Fot. PolsatKomentarze