Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie wyroku TK. Różni się on od innych

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych osób na polskim Instagramie. Wobec ostatnich masowych protestów spowodowanych wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego wiele osób chciało usłyszeć jej zdanie. Wyraziła ono je na swoim Instagramie.

 

W ostatnim czasie w Polsce wybuchła fala protestów. Jest ona spowodowana wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. Organ ten stwierdził, iż taki zabieg jest niezgodny z ustawą zasadniczą. W związku z tym część celebrytów w ostrych słowach pokazywało niezadowolenie z tej decyzji.

 

Przez długi czas w sprawie tej milczała Anna Lewandowska. Żona piłkarza Bayernu Monachium Roberta, mającego z nim dwie córki oraz promująca za pomocą mediów społecznościowych zdrowy tryb życia. Wiele osób naciskało na nią, aby w końcu upubliczniła swoje zdanie na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

 

Anna Lewandowska na swoim Instagramie dodała dość lakoniczny wpis w tej kwestii.

 

„Zawsze, a teraz szczególnie, powinniśmy się wspierać, a nie dzielić. Bycie kobietą i bycie matką to odpowiedzialność oparta na miłości. Wierzę w kobiety, wierzę w miłość, wierzę w wolność i jest mi dziś bardzo smutno…” – napisała żona Roberta Lewandowskiego.

 

 

 

Foto: You Tube/ tvnpl (zrzut ekranu)Komentarze