W sukience z odpadów zachęca do segregowania śmieci. „Tak tak, wy celebryci głównie o ochronie klimatu mówicie, a jak przychodzi co do czego…” – krytykuje fanka.

Anna Mucha wzięła udział w kampanii Europejskiej Platformy Recyklingu i z tej okazji pokazała się w sukience z odpadów.

Aktorka zachęcała do sortowania śmieci i wyrzucania ich do odpowiednich pojemników. W szczególności chodziło tu o Zużyty Sprzęt Elektryczny i Eleketroniczny. Anna Mucha pisała:

 

Recycling to już nie „moda”. to konieczność. niezbędne minimum. Segregacja śmieci …

 

https://www.instagram.com/taannamucha/

 

Jedna z osób zwróciła jednak uwagę na niekonsekwentne zachowanie aktorki oraz innych znanych osób. Głównie chodziło o nadmierny konsumpcjonizm i posiadanie wielu rzeczy:

 

Tak tak, wy celebryci głównie o ochronie klimatu mówicie, a jak przychodzi co do czego to co chwilę jakieś gadżety, telefony, telewizory, auta, ciuchy, zegarki i tak dalej. Co chwilę gdzieś jeździcie, a przecież spaliny z aut i samolotów też są szkodliwe…. Wy możecie wszystko, a zwykły zjadacz chleba ma segregować śmieci, łazić w starych szmatach, kupować tylko w lumpeksach, nie kupować nowych gadżetów, tylko naprawiać.

 

Anna Mucha wytłumaczyła, że jest inaczej i że stara się być eko:

 

auto i ciuchy mam wypożyczone. telewizora, zegarka ani samolotu nie posiadam. Śmieci segreguje, plaże, lasy sprzątam, starych ciuchów się nie boje 😉 ani mebli, ani innych rzeczy z recyclingu. wole naprawiać niż wyrzucić…

 

Trzeba przyznać, że do tej pory nie dało się zauważyć u Anny Muchy takiej eko postawy.

 

https://www.instagram.com/taannamucha/

 

https://www.instagram.com/p/CTP1Np_Is-C/Komentarze