Anna Powierza URATOWANA! W końcu będzie miała na chleb!

Pisaliśmy, że Anna Powierza została przez koronawirusa bez pracy. Aktorka z przerażeniem spoglądała w przyszłość i przyznała, że jej sytuacja finansowa jest na tyle zła, że wręcz „wisi nad przepaścią”. Na szczęście, problemy Powierzy to już przeszłość.

Kim jest Anna Powierza?

Anna Powierza jest gwiazdą serialu „Klan”. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, prace na planie produkcji zostały tymczasowo przerwane i aktorka przez trzy miesiące nie miała za co żyć, ponieważ nie zgromadziła żadnych oszczędności.

Wisi nad przepaścią

Powierza stwierdziła niedawno, że od jakiegoś czasu dosłownie wisi nad przepaścią i ma problemy finansowe.

„Nie wiem, co będzie, jeśli nie uda mi się spłacić kredytu. Uregulować rachunków, zapełnić lodówki” – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Wraca do pracy

W życiu aktorki w końcu jednak pojawiło się słońce, ponieważ już w tym tygodniu Powierza wraca na plan „Klanu”, po tym, jak rząd pozwolił wznowić pracę na planach filmowych.

„To wielka ulga i kamień z serca. W tym miesiącu nie będę się musiała wreszcie się martwić o rachunki. W końcu będę mogła spokojnie będę zasypiać i czuć spokój psychiczny” – mówi „Faktowi” Anna Powierza.

Filmowa Czesia była trzy miesiące bez pracy. Co, gdyby rząd nie pozwolił jej wrócić na plan przez kolejne miesiące?

„Miałabym problem. Nie mogę sobie pozwolić, żeby pół roku nie pracować, a wypadły mi już trzy miesiące pracy. Mogłoby być tak, że we wrześniu nie miałabym co włożyć do lodówki, czy za co spłacić kredytu” – mówi aktorka.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Instagram

Komentarze