Wendzikowska żali się na zarobki w TVN. Więcej dostałaby na kasie w markecie?!

Anna Wendzikowska przez 15 lat pracowała w stacji TVN, a w ostatnim czasie zajmowała się tam tematyką filmową. W „Dzień Dobry TVN” opowiadała o premierach filmowych, robiła też wywiady z gwiazdami.

W sierpniu 2022 r. prezenterka odeszła z pracy, a jakiś czas później otworzyła się w temacie mobbingu w TVN i swojego stanu psychicznego. Wendzikowska przyznała wtedy, że miała myśli samobójcze.

Teraz z kolei ujawniła, ile zarabiała w czasie pracy w telewizji.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Anna Wendzikowska prowadzi luksusowy styl życia, który objawia się licznymi zagranicznymi podróżami. Obecnie przebywa w Saint Lucia (państwo na Morzu Karaibskim) i przyznała, że jest to 106 kraj, jaki odwiedza.

Ponieważ prezenterka wyjeżdża sama lub z córkami średnio 1-2 razy w miesiącu, można by sądzić, że świetnie zarabia. Tymczasem w wywiadzie u Żurnalisty przyznała, że jej najwyższa pensja wynosiła 10 tysięcy złotych. Najgorzej zaś zarabiała w czasie pandemii i było to trzy tysiące złotych.

 

Pod koniec dostawałam dziesięć tysięcy złotych, ale dlatego, że wiesz, ile zarabiałam w pandemii? Trzy tysiące złotych miesięcznie, bo byliśmy na wycenach […] I to był taki moment, że pierwszy raz chciałam odejść, bo sobie pomyślałam, nie dość, że dostaję cały czas zj**kę, nie dość, że ktoś cały czas próbuje się mnie pozbyć jakimiś sposobami, to jeszcze zarabiam trzy tysiące, to chyba nie ma sensu”*

 

>>>Natalia Kukulska pokazała TWARZ najmłodszej córki. Jak wygląda Laura?

 

Wygląda więc na to, że Wendzikowska więcej mogłaby zarobić „na kasie” na przykład w Biedronce. W tej sieci:

 

wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawcy Kasjera wynosi 3950 – 4590 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy. W Biedronce możesz pracować również na stanowisku Pracownika Sklepu lub Kasjera – wynagrodzenie pracowników na tych stanowiskach waha się w granicach 3900 – 4440 zł brutto miesięcznie na początek.

 

Z pewnością jednak praca w telewizji daje różne dodatkowe profity, a przede wszystkim przynosi popularność. A ta daje możliwości zarabiania na przykład na reklamach czy jest kapitałem dla tworzenia własnego biznesu.

 

>>>Doda zaświeciła tyłkiem, ale to BUTY skradły show. Zrobiła je ze SPODNI!?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Żurnalista (@zurnalistapl)

 

*cyt. za pomponik

Komentarze