APEL króla disco polo! Sytuacja jest dramatyczna!

Wielka gwiazda disco polo zwróciła się z dramatycznym apelem do swoich fanów. Sytuacja jest na tyle poważna, że liczy się każda złotówka. Wokalistka ma nadzieję, że internauci pomogą jej siostrzeńcowi sprawią, że na jego twarzy znów zagości uśmiech!

W sprawę pomocy 4-letniego Wojtka zaangażowała się wokalistka zespołu Daj To Głośniej, Emila. Gwiazda disco polo postanowiła wesprzeć swojego siostrzeńca, dlatego na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wspomniała o poważnej chorobie chłopca, która postępuje z dnia na dzień. Jedyną nadzieją dla 4-letniego Wojtka jest kosztowne leczenie dlatego wokalistka zachęca, aby fani przekazywali 1% ze swojego rozliczenia PIT na jej chorego siostrzeńca. Chłopiec wymaga bardzo bolesnej i długiej, a zarazem kosztownej rehabilitacji.
Gwiazda zespołu „Daj to Głośniej” wspomniała, że Wojtek urodził się z poważną wadą genetyczną mimo to jest pogodnym dzieckiem, które cieszy się życiem. Jedynym marzeniem chłopca jest samodzielne poruszanie się. Tylko kosztowne leczenie pomoże mu je zrealizować.
 „Cześć Kochani. To mój siostrzeniec Wojtek – najweselszy chłopak, jakiego znam. Wojtek urodził się 4 lata temu z rozszczepem kręgosłupa. Jego rehabilitacja jest bardzo intensywna i jednocześnie kosztowna. Chłopiec marzy o tym żeby chodzić, a Ty możesz mu w tym pomóc. Przekaż swój 1% z rozliczenia PIT właśnie dla niego. Przesyłamy buziaki”

 

 

Piosenkarka zamieściła również numer konta, na które można przekazać darowiznę. Wielu fanów już zadeklarowało włączyć się w akcję pomocy maluszkowi.

 

Gepostet von EMILA am Sonntag, 12. Januar 2020

 

źródła: pikio.pl, foto youtube.comKomentarze