Architekt „Nasz Nowy Dom” szczerze o Romanowskiej. „Koni z nią nie kradłam, ale…”

Martyna Kupczyk to architekt w programie „Nasz Nowy Dom”. Pracuje w nim od pierwszej edycji, dlatego doskonale zna reali kręcenia tego formatu.

Pani architekt odniosła się do kontrowersji, jakie wzbudziło obsadzenie Elżbiety Romanowskiej w roli prowadzącej ten kultowy program. Przypomnijmy, że aktorka zastąpiła Katarzynę Dowbor, a zmiana gospodyni programu spotkała się z bardzo negatywnym przyjęciem. Sama zaś Romanowska obecnie mierzy się z hejtem i okropnymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu.

Co na to Martyna Kupczyk?

 

instagram.com/martyna_kupczyk/; instagram.com/elaromanowska/

 

Jak się okazuje, pani architekt Elżbietę Romanowską poznała już kilka lat temu:

 

To niesamowicie sympatyczna osoba z ogromnym i bardzo fajnym poczuciem humoru, przebojowa silna babka. Do tego uśmiechnięta, skromna, otwarta do ludzi. (…)

 

Koni z nią nie kradłam, ale pływałam z Elą na łódce, kąpałyśmy się w jeziorze i bardzo się przy niej uśmiałam. Nudzić się z nią nie można.

– przyznała w rozmowie z Plotkiem*

 

>>>Wędrówki po Tatrach tylko dla bogatych? TPN podniósł ceny!

 

Odnosząc się do krytyki Eli Romanowskiej, to pani Martyna zwróciła uwagę na bardzo ważną sprawę. Otóż wiele osób koncentruje się na tym, jak potraktowano Katarzynę Dowbor oraz na tym, że Romanowska będzie musiała się zmierzyć z rolą gospodyni programu.

Tymczasem Kupczyk zauważa, że to nie jest show o prowadzących, tylko o potrzebujących rodzinach, którym remontuje się domy i mieszkania:

 

„Nasz nowy dom” to nie jest program o Eli, architektach czy ekipie, ktokolwiek by w niej nie był. To program o cudownych rodzinach, które potrzebują naszej pomocy. Jeśli mówimy, że „Nasz nowy dom” to misja, hejtowanie i nieoglądanie programu w ramach protestu, jest bez sensu. Jak nie będzie oglądalności, to nie będzie programu, a jak nie będzie programu, to nie pomożemy potrzebującym.

 

Tym samym zachęcała do oglądania programu. Stwierdziła, że bojkot formatu i nowej prowadzącej zaszkodzić może tylko rodzinom, które potrzebują wsparcia.

 

>>>Jechała A1. Nagle jej dzieci zaczęły tracić przytomność!

 

 

*cyt. plotek

Komentarze