„Wyprzedź prezesa zanim…”. Tak Artur Orzech pisze do Jacka Kurskiego!

W marcu 2021 r. Telewizja Polska zakończyła współpracę z prowadzącym „Szansę na Sukces”. Artur Orzech nie stawił się na nagraniu programu.

Gdy w końcu udało się do niego dodzwonić, miał być niedysponowany. Artur Orzech w żaden sposób nie zamierza wyjaśniać tej sytuacji. Jak powiedział w wywiadzie dla portalu Onet:

 

Na wstępie, zanim odpowiem pani na pytania, chciałbym uprzedzić, że nie chcę się wypowiadać na temat „Szansy na sukces”. Staram się iść w tej sprawie drogą Wojciecha Manna, który skomentował swoje odejście z programu tylko raz, mówiąc: „we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: »już czas« i ja go posłuchałem”*

 

Tym samym tajemnicza nieobecność na planie programu i w konsekwencji – zwolnienie Artura Orzecha, pozostaje zagadką.

 

Jednak prowadzenie „Szansy na Sukces” to nie jedyny telewizyjny projekt, w jakim uczestniczył Orzech. Prezenter bowiem od wielu lat był komentatorem konkursów Eurowizji. Tegoroczny konkurs ma trwać od 18 do 22 maja, więc zostało niewiele czasu na podjęcie decyzji, kto w tym roku ma komentować występy.

 

www.facebook.com/szansanasukces.opole2021/

 

Artur Orzech do tej pory nie dostał propozycji od Telewizji Polskiej i domyśla się, że to milczenie może oznaczać tylko jedno – ktoś inny będzie komentatorem Eurowizji. Co zatem zrobił prezenter? Założył własny kanał na YouTube. Na razie nie ma na nim żadnych filmów, lecz pojawiło się jedno znaczące zdanie skierowane do Jacka Kurskiego:

 

Wyprzedź prezesa zanim Ci oświadczy, że nie skomentujesz Eurowizji!

 

youtube Artur Orzech

 

Prawdopodobnie więc Artur Orzech będzie na własną rękę komentował występy konkursu Eurowizji.

 

Zobacz też: Mała dziewczynka do polskiego rządu: „Już minął rok, matoły”! (VIDEO)

 

*cyt. onet.pl

fot. www.facebook.com/szansanasukces.opole2021/Komentarze