ATAK na Andrzeja Dudę przed budynkiem TVP! „Jest gorąco”

Debata prezydencka TVP. Gorąco przed budynkiem Telewizji Polskiej. 

Debata prezydencka w TVP wyrwanie podniosła emocje widzów. 11 kandydatów na najwyższy urząd w Polsce po raz kolejny miało szansę zaprezentować się w telewizji publicznej. Rywale Andrzeja Dudy mocno odczuli słowa aktualnego prezydenta. Znakomicie przygotowany Duda starał się nie oszczędzać swoich rywali. Wiele osób zaznacza jednak tendencyjne pytania Telewizji Polskiej. Szczytem tendencji miało być pytanie o Komunię Świętą.

Po debacie grupa zwolenników Szymona Hołowni słownie zaatakowała Andrzeja Dudę. Grupa osób skandowała „Duda, przeproś!”

Debatę prezydencką w TVP obejrzało aż 7,5 miliona widzów. Starcie kandydatów wyraźnie rozbudziło emocje zwolenników każdego z uczestników debaty. Wiele osób za kuriozalne uznało pytanie o przygotowanie dziecka do Komuni Świętej. Wskazywano, że pytanie miało pogrążyć Rafała Trzaskowskiego. Tak się jednak nie stało.

 – O tym, czy dziecko ma brać udział w lekcjach religii w szkole powinni zadecydować rodzice – odpowiedział Rafał Trzaskowski.

-Temat religii w szkole to temat zastępczy. Teraz nie ma konfliktu społecznego w tej sprawie. Teraz nasz system wartości jest pod silną presją zagranicy. Trzeba powstrzymywać szkodliwe wpływy LGBT w szkołach przez uszczelnienie prawa, aby żadni edukatorzy seksualni nie przychodzili z zewnątrz – powiedział z kolei Krzysztof Bosak.


Do udziału w debacie zaproszono wszystkich kandydatów
 startujących w w wyborach prezydenta RP. W debacie udział wzięli : Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak, Robert Biedroń, Paweł Tanajno, Marek Jakubiak, Stanisław Żółtek oraz Mirosław Piotrowski.

 Komentarze