Atak na gwiazdę disco-polo po Sylwestrze w Zakopanem! Tego nie zarejestrowały kamery!

To wszystko działo się już, gdy kamery zostały wyłączone, a ludzie powracali do domów, hoteli. To był naprawdę groźny atak na gwiazdę …

 

Groźny atak na gwiazdę muzyki disco-polo był już kilka chwil po tym, jak artyści szykowali się na bankiet. Wszystko się udało, gorąca atmosfera, piękne występy, bez żadnych większych wpadek. Prezes Jacek Kurski już się szykował do odnotowania kolejnego wielkiego sukcesu Telewizji Polskiej.

 

Sylwester Marzeń z Dwójką przeszedł już do historii. Podziwialiśmy największe gwiazdy z różnych gatunków muzycznych. Był Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Marcin Miller z zespołem „Boys”. Też był Bayer Full oraz gwiazda latynoskiej muzyki Natalii Oreiro. Przedstawicielki młodego pokolenia: Roksana Węgiel i Wiktoria Gabor na scenie dały naprawdę czadu! A prowadzący spisali się na medal, nawet Norbi w stroju Janosika wyjątkowo bawił.

 

 

Dramat rozegrał się już gdy artysta zszedł ze sceny. Tego naprawdę nie zarejestrowały żadne kamery! Radosław Liszewski – lider zespołu „Weekend” spotkał się z ogromnym hejtem. Ten atak na jego osobę to połączenie chamstwa i niekonstruktywnej krytyki. Pomimo wielu pozytywnych komentarzy po występie, zdarzały się także i te niepochlebne, które przypominały naprawdę groźny atak!

 

 

Ci, którzy widzieli występ mówili: „Już nie mogę słuchać tej okropnej piosenki”. „To jest właściwie król jednej piosenki. Czy on ma coś jeszcze w swoim repertuarze? Może mi ktoś odpowie”, „Jak słyszę ten jego głos i te miny, które strzela jak śpiewa to mi nie dobrze”. „Ten strój to chyba wziął z balu przebierańców”. „Oj Radziu, Radziu, jak ci się to nie znudzi wkoło jedną piosenkę”.

 

 

ZOBACZ: Znany polski youtuber przyłapany na wąchaniu rozpuszczalnika! „Nie tego się spodziewaliśmy!”

 

 

Radosław Liszewski – lider zespołu „Weekend” wylansował w 2012 roku głośny przebój z gatunku muzyki disco-polo pt. „Ona tańczy dla mnie”. Do dziś przebój ten jest często śpiewny na różnych imprezach, a wyświetleń teledysku na YouTube wciąż przybywa. W nowym roku życzymy dla Radka i całego zespołu kolejnych wielkich hitów na miarę „Ona tańczy dla mnie”.

 

 

 

 

 Komentarze