Atrakcja tylko dla odważnych! Ktoś chętny?

Położony w peruwiańskiej Świętej Dolinie Inków hotel Natura Vive Skylodge to ekstremalne miejsce na nocleg. Na wysokości 400 metrów zawieszone są 3 kapsuły, które mogą pomieścić w sumie 8 osób. Droga do tego nietypowego hotelu prowadzi po metalowych schodkach wbitych w ścianę klifu. Spokojnie, całość zabezpieczona jest liną.

 

Kapsuły wykonane są z aluminium używanego przy produkcji samolotów oraz poliwęglanu. Każda z nich wyposażona jest w łóżka z ekologicznymi materacami, łazienkę z WC oraz umywalką i jadalnię. W każdej znajduje się 6 okien i 4 wentylatory zapewniające wymianę powietrza. Całość zajmuje zaledwie 18 metrów kwadratowych.

 

Koszt spędzenia jednej nocy w tych ekstremalnych warunkach wynosi około 200 funtów od osoby. W cenie jest również kolacja z winem, śniadanie oraz “powrót na ziemię” za pomocą tyrolki.

 

Zobacz zdjęcia z góry:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ sortorder=”48,46,47,49,50,51″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Źródło/Foto: naturavive.com
kdKomentarze