Auto Ewy Chodakowskiej KOSZTUJE FORTUNĘ! Cena zwali cię z nóg!

Auto Ewy Chodakowskiej KOSZTUJE FORTUNĘ! Cena zwali cię z nóg! Najpopularniejsza polska trenerka fitness została niedawno przyłapana przez fotoreporterów. Wysiadała ze swojego nowego, luksusowego samochodu.

 

Auto Ewy Chodakowskiej KOSZTUJE FORTUNĘ!

Ewa Chodakowska to polska trenerka fitness, trenerka personalna, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym i HIIT. Od wielu lat sukcesywnie rozwija swój brand w mediach społecznościowych. Urodziła się 24 lutego 1982 w Sanoku. Jest absolwentką  Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. 9 września 2013 roku poślubiła Greka, Lefterisa Kavoukisa.

 

 

Chodakowska wspólnie z mężem prowadzi spółkę BeBio, prowadzi wydarzenia sportowe, organizuje obozy dla swoich podopiecznych. Jakiś czas temu wypuściła na rynek linię kosmetyków sygnowanych swoim nazwiskiem. W 2018 roku główna spółka Chodakowskiej zarobiła 10 mln zł na czysto. Wielu z nas może jedynie pomarzyć o takich zarobkach!

Zobacz też: Kompromitacja Chodakowskiej. Jej Ambasadorki ujawniły…

 

 

Niedawno paparazzi przyłapali Ewę, gdy wysiadała ze swojego luksusowego samochodu. Okazuje się, że najpopularniejsza trenerka jeździ naprawdę drogim cackiem!

 

Sportsmenka i jej mąż podjechali pod jedną z warszawskich restauracji Bentleyem Bentayga. Samochód osobowy typu SUV klasy aut luksusowych produkowany jest pod brytyjską marką Bentley.

 

 

Ile trenerka zapłaciła za swój samochód?

 

 

Przejrzeliśmy kilka stron motoryzacyjnych, z których wynika, że cena samochodu najpopularniejszej polskiej trenerki oscyluje w kwocie MILIONA ZŁOTYCH! Jak widać, Ewa nie może narzekać na swoje aktualne zarobki. Samochód prezentuje się naprawdę pięknie!

 

Zdjęcie: InstagramKomentarze