To szokuje! Nie uwierzysz, jak długo ukrywała się przed Policją!

Ta sprawa zadziwia! 63-latka miała niebywałe szczęście. Niezwykle długo udawało jej się ukrywać przed Policją. Teraz wreszcie została złapana!

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach po wielu latach trafili na trop kobiety z powiatu kozienickiego, która przed wymiarem sprawiedliwości ukrywała się od niemal… piętnastu lat!

Kobieta ciągle zmieniała wygląd i miejsce zamieszkania. Mieszkała za granicą, a później w jednej z podwarszawskich miejscowości. Jest podejrzewana o oszustwa. Była poszukiwana listem gończym.

W związku z tym, że tyle lat nie stawiała się na wezwania, zastosowano wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

– Wczoraj, 13.10.2020 r., na terenie powiatu kozienickiego wpadła w ręce funkcjonariuszy. Dziś zostanie przewieziona do aresztu – podała Policja.

Ten przykład pokazuje, że funkcjonariusze nie podają się i szukają podejrzanych aż do skutku, nie patrząc na to, ile to trwa.

Fot. Pixabay

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Mężczyzna postanowił pojeździć na autostradzie. Problem w tym, że wybrał bardzo nietypowy pojazd. Wszyscy byli w ogromnym szoku!

Autostradą A4 jechał… rowerzysta. Poruszał się pod prąd! To było niezwykle niebezpieczne.

Zobacz także: Małgorzata Socha uwodzi wzrokiem! Jej mina mówi wszystko!

Fot. Pixabay

Źródło: PolicjaKomentarze