AWANTURA w TVP! Chodzi o Pospieszalskiego!

Z anteny TVP nagle zniknął program „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego! O co chodzi? Co to za awantura?

Komisja Etyki TVP stwierdziła, że w programie „Warto rozmawiać” z 12 kwietnia naruszono „Zasady Etyki dziennikarskiej obowiązujące w Telewizji Polskiej”.

– Komisja Etyki uznała, że w audycji zaprezentowano wyłącznie głosy krytyczne wobec podejmowanych działań w walce z pandemią. Dochowanie zasad rzetelności dziennikarskiej jest szczególne ważne w czasie, gdy ludzie walczą o zdrowie i życie i gdy tak wielu widzów, w oparciu o wiedzę z audycji telewizji publicznej może podejmować decyzje odnoszące się do własnego zdrowia, a w szczególności szczepień czy zachowania zasad profilaktyki – podano.

Wczoraj nie nadano programu. Zamiast niego w TVP3 wyemitowano dokument o Smoleńsku.

– Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii – podano na profilu „Warto rozmawiać” na Twitterze.

Zobacz także: Masz Kartę Dużej Rodziny? Będą DUŻE zmiany!

Telewizja i producent „Warto rozmawiać” prowadzą teraz rozmowy, dotyczące warunków utrzymania programu w przyszłej ofercie TVP.

Co na to internauci?

Bóg mi świadkiem, że robię to po raz pierwszy w życiu i nigdy nie przypuszczałem, że to się kiedyś stanie, ale muszę…

PiS-Po jedno zło!!!

Standardy TVP już dawno sięgnęły dna, ale teraz zaczynają pukać od spodu. Oczywiście w oficjalnej wersji wszystko „przez przypadek”… Tak samo jak „przez przypadek” od kilku lat trwa cenzura i zamilczanie ideowej, merytorycznej prawicy jaką jest @KONFEDERACJA_.

Panie Pospieszalski, Lichocka właśnie ściągnęła pana program z anteny i proszę się nie łudzić, że wróci pan do tematu covid19 w poprzedniej formie. Przyjmie pan ich narrację albo nie będzie tematu. Lub pożegna się pan z programem na TVP. Przykre

Nikt nikogo nie ściąga. Zmiana programu na życzenie widzów.

Zobacz także: TVP zmienia godzinę czołowego programu! SZOK!

Fot. TVP

Źródło: TVPKomentarze