Babcia przywiązała wnuczka liną i spuszczała z 4 piętra! Policjantom tłumaczyła (…)!

Nagranie z Chin mrozi krew w żyłach. Babcia przywiązała wnuczka liną i zaczęła spuszczać z 4 piętra. Kobieta nawet przez chwilę nie pomyślała, że dziecku grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Upadek z kilkunastu metrów mógł się skończyć dla chłopca tragicznie.

Do tej szokującej sytuacji doszło w prowincji Nanchong w Chinach. Na nagraniu udostępnionym przez gapia widać, jak starsza kobieta spuszcza w dół przywiązanego liną chłopca. Babcia przywiązała wnuczka i jak gdyby nigdy nic zaczęła spuszczać go na sąsiednie piętro. Okazało się, że kobieta chciała, aby 7-latek złapał jej kota, który skoczył piętro niżej i utknął na balkonie sąsiadów. Swoim skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem sprowadziła na dziecko ogromne niebezpieczeństwo.

 

ZOBACZ:Testament 105-latki zaskoczył jej bliskich. Babcia ukrywała to przez lata!

 

 

 

Zdarzenie zszokowało przechodniów. Niektórzy nagrywali niecodzienną sytuację telefonami. Jeden z gapiów postanowił jednak przerwać niebezpieczne przedstawienie i zadzwonił na policję. Funkcjonariusze przesłuchali starszą kobietę, która tłumaczyła się, że dziecku nic by się nie stało i było bezpieczne. Przywiązany liną wnuczek miał tylko sprowadzić do domu kota, który znalazł się na parapecie sąsiadów. Mimo, że dziecku się to udało babcia i tak nie uniknie surowych konsekwencji. Za narażenie życia dziecka wkrótce stanie przed sądem.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Najseksowniejsza babcia na świecie? Ma twarz dwudziestolatki! Będziesz w szoku, gdy poznasz jej wiek…

 

źródła: pikio.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze