Bad Boy Vegi – czy warto iść do kina? Recenzja.

Do kin wszedł nowy film Patryka Vegi- „Bad Boy”. W poniższym artykule przedstawiamy jego recenzję!

Patryk Vega nakręcił głośne filmy takie jak: „Botoks” czy „Polityka”. Teraz czas na kolejną prdukcję pt: „Bad Boy”.

 

Tym razem najbardziej zapracowany reżyser ostatnich lat w swojej najnowszej produkcji pokazuje co może stać się stadionową rozróbą. Niewątpliwą nowością w „Bad Boyu” jest środowisko, o jakim reżyser opowiada. Tym razem Vega zabrał się za kibolskie gangi. 

Z medialnych doniesień wynika, że terroryzowały one niejednokrotnie zarządy klubów, ale także przejmowały w nich władzę, dlatego w „Bad Boyu” mamy mnóstwo nawiązań zwłaszcza do historii Wisły Kraków.

 

O czym opowiada film?

 

Film przedstawia historię dwóch braci, których drogi życiowe mocno się rozeszły. Miały na to wpływ traumatyczne wydarzenia sprzed lat. Młodszy, Paweł (Antoni Królikowski), który w dzieciństwie zabił znęcającego się nad rodziną ojca, jest członkiem bezwzględnego kibicowskiego gangu „Twardego” (Piotr Stramowski).

Jego starszy brat Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem. Losy obu mężczyzn są jednak ze sobą powiązane, a dodatkowo się komplikują, kiedy w ich życie wkracza adwokat Ola (Katarzyna Zawadzka).

Kobieta ma być przykrywką dla tajnej, uderzającej w kiboli operacji policjanta Adama (Andrzej Grabowski) i jego byłej żony, surowej prokurator Anny (Małgorzata Kożuchowska). W tle mamy przemoc, narkotyki, miłość i seks.

 

Znakomicie swoją rolę odegrał Antek Królikowski, który wcielił się w rolę Pawła. Chłopak jest bardzo przywiązany i bezwględnie oddany klubowi, a jednocześnie dużo inteligentniejszy od reszty kibolskiego świata. W szybkim czasie dochodzi do wielkich pieniędzy.

 

ZOBACZ TEŻ:Dwa miliardy to mało? W Telewizji Polskiej trwa zrzutka nawet na…

 

Znakomicie w swoją rolę wciela się także zafascynowana Pawłem Ola (Katarzyna Zawadzka), która reprezentuje stereotyp dziewczyn wolących „Bad Boyów”.

 

ZOBACZ TEŻ:Za brak tej zmiany w aucie możesz dostać nawet 20 TYSIĘCY mandatu. UWAŻAJ na…

 

 

Źródło:onetfilm

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze