Barbara Kurdej-Szatan NAGO W WANNIE z 7-letnią córką! Gwiazda sama opublikowała video w sieci [VIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, którą kojarzymy raczej z dużą rezerwą wobec epatowania swoim ciałem i intymnością. Próżno szukać rozbieranych sesji gwiazdy, choć i ona czasem decydowała się na odważniejsze zdjęcia. Tym razem jednak przełamała pewne tabu. 

 

Na 15-sekundowym filmie widzimy Kurdej-Szatan wraz z siedmioletnią córką Hanią, siedzące w wannie. Mama z córką ewidentnie dobrze się bawią śpiewając na głos razem. Dodatkowo aktorka przezornie nałożyła filtry, które uniemożliwiają dostrzeżenie jakichkolwiek intymnych szczegółów anatomicznych. Są też królicze nosy i uszy.

 

Wideo w ciągu 13 godzin obejrzało ponad 32 tysiące osób. Zgromadziło wiele reakcji, komentarzy i udostępnień. W większości są to głosy pozytywne, chwalące otwartość mamy i jej kontakt z córką. Zdarzają się jednak komentarze, w których internauci nie rozumieją wspólnej kąpieli mamy z córką, albo sensu dzielenia się takim nagraniem z obcymi osobami.

 

Barbara Kurdej-Szatan obecnie grająca Joasię w „M jak Miłość” raczej nie przyzwyczajała nas do tego typu nagrań. Dlatego jest to tym większa niespodzianka dla internautów.

 

Na filmie widać też, że mała Hania chyba odziedziczyła talent po rodzicach. Jej ojciec, Rafał Szatan, jest znanym i cenionym muzykiem, który nie tak dawno występował np. wspólnie z żoną na „Sylwestrze z Dwójką”. Jak myślicie, Hania pójdzie w ślady rodziców? Zadatki na aktorkę lub piosenkarkę na pewno ma!

 

se.pl/facebook.com

 

 Komentarze