Beata Kozidrak ODWOŁAŁA się od wyroku! Nie chce PRACOWAĆ SPOŁECZNIE!

Na początku września Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Kilka dni temu pisaliśmy o wyroku, jaki zapadł w tej sprawie. Co sądzi o nim piosenkarka?

Beata Kozidrak zatrzymana za jazdę po pijanemu

1 września Beata Kozidrak wsiadła za kierownicę swojego auta będąc pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło wieczorem, około godziny 20:05 na skrzyżowaniu ulic Batorego i al. Niepodległości w Warszawie. Kozidrak na szczęście została w porę zatrzymana przez policję po tym, jak przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle. Jechała swoim luksusowym BMW, które zabrał wezwany na miejsce zdarzenia znajomy artystki.

Badanie alkomatem wykazało, że Kozidrak miała we krwi 2 promile alkoholu. Gwiazda bardzo żałowała czynu, którego dopuściła się tego dnia.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata – napisała w oświadczeniu na Instagramie.

Zapadł wyrok w tej sprawie

Sąd Rejonowy Mokotowa uznał gwiazdę winną prowadzenia auta po alkoholu, a także skazał ją na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności z pracami społecznymi oraz zakazał jej prowadzenia pojazdów przez pięć lat i zobowiązał do zapłacenia 10 tys. zł grzywny.

Wyrok ten nie spodobał się Prokuraturze Okręgowej w Warszawie, która zamierza zaskarżyć wyrok sądu.

Ta kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu. Chodzi o stan nietrzeźwości oskarżonej i zagrożenie, jakie wywołała swoim czynem – powiedziała rzeczniczka prokuratory, Aleksandra Skrzyniarz.

Beata Kozidrak odwołała się od wyroku

Beata Kozidrak uznała, że wyrok ten jest zbyt surowy. Postanowiła więc się od niego odwołać.

Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa Grzegorz Krysztofiuk powiedział, że w związku z odwołaniem się od wyroku, gwiazda nie będzie musiała pracować społecznie.

W odpowiedzi na pytanie nadesłane drogą elektroniczną w dniu 12 listopada 2021 r. informuję, iż w związku z wniesionym sprzeciwem wyrok nakazowy wydany w sprawie utracił moc, w związku z tym nie podlega wykonaniu – powiedział.

Źródło: Fakt, Pudelek

Zdjęcie: Instagram/BeatakozidrakKomentarze