Jeden to za mało! Beata Pawlikowska weźmie 100 ślubów bo…

Beata Pawlikowska to jedna z najbardziej znanych polskich podróżniczek. Jest też pisarką i dziennikarką.

Przez wiele lat Beata Pawlikowska (55 l.) borykała się z własnymi słabościami i kompleksami. Mimo sukcesów zawodowych często czuła się ze sobą źle. Przeżyła także nieudane małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim, które finalnie zostało unieważnione w 2004 r.

Wydawało się, że po tym zdarzeniu Pawlikowska zostanie zadeklarowaną singielką, jednak zdarzyło się inaczej. Ponad trzy lata temu dziennikarka i podróżniczka na swojej trasie spotkała amerykańskiego prawnika Danny Murdock (48 l.). Zdarzyło się to w Belize, gdzie Pawlikowska przyleciała z Warszawy i Mudrock z Nowego Jorku:

 

(…) dopłynęliśmy do cudownej wyspy Key Caulker i spaliśmy w tym samym hotelu – nie wiedząc o tym oczywiście, bo wtedy jeszcze się nie znaliśmy.
A potem tego samego dnia wyruszyliśmy na wyprawę do dawnego majańskiego miasta Caracol w dżungli i tam spotkaliśmy się po raz pierwszy. I natychmiast poczuliśmy się tak, jakbyśmy się odnaleźli nawzajem – mimo że przecież nigdy siebie nie szukaliśmy, bo nie wiedzieliśmy o swoim istnieniu.

 

I tak w trzy lata od poznania, polsko-amerykańska para zaręczyła się:

 

Szafir, bo jest niebieski jak nasze oczy, jak niebo i ocean. Brylanty, bo mają w sobie światło. Ale tak naprawdę to my mamy światło w sobie 😊 Czy myślicie, że powiedziałam ‚Tak’? 😊 #takczynie #dobrepytanie #zaręczeni #cozadzień #BeataPawlikowska #DannyMurdock

 

spotkali się przypadkiem – https://www.instagram.com/beata.pawlikowska/

 

Polecamy: Honorata Skarbek przytyła ze 100 kg! Zobacz jak TERAZ wygląda! (FOTO)

 

Po zaręczynach oczywiście powinien nastąpić ślub. Jednak dla Beaty jedna uroczystość to za mało!

Jak pisze serwis Plejada, znajomość z Danny’m zmieniła postrzeganie związków przez podróżniczkę:

 

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę chciała wyjść za mąż, dlatego, że ja lubię być wolna, ale potem zrozumiałam, że wolność nie jest czymś zewnętrznym tylko wewnętrznym. Tak więc jestem szczęśliwym singlem, który jest w związku
Tak więc myślę, że weźmiemy nie jeden ślub, tylko 100 ślubów! W każdym kraju, gdzie będziemy razem.

 

Koncepcja Beaty Pawlikowskiej jest interesująca, bo każda z tych uroczystości ma być ponownym potwierdzeniem wyboru partnera:

 

Czasami jest tak, że ludzie biorą ślub i myślą „To teraz on już jest na zawsze mój”, ale myślę, że chodzi o to, żeby od czasu do czasu spojrzeć na siebie i mówić do siebie na nowo – Tak, chcę z tobą być.

 

Koronawirus nieco pokrzyżował wyjazdowe plany Beaty Pawlikowskiej i Danny’ego Murdock’a. Jednak w związku z otwieraniem granic, pewnie wkrótce usłyszymy o pierwszym ślubie… 🙂

 

Zobacz też: Oto 9-letnia Miss. Zobacz JAK wygląda bez makijażu! (FOTO)Komentarze