Beata Ścibakówna SZOKUJE! TO założyła na Sylwestra!

Taka kreacja na Sylwestra? Beata Ścibakówna zszokowała fanów! Nikt nie spodziewał się takiej stylizacji! Co napisali internauci?

Beata postanowiła ubrać… długą czerwoną kreację! Jest zwiewna. Wygląda trochę jak zasłona! Aktorka prezentuje się w niej fenomenalnie! Wygląda wręcz jak czerwony anioł!

Do zdjęcia dodała wpis.

– Lećmy w ten 2021‼️ z wiarą, że będzie lepszy❗️ Zdrowia, w tych chorych czasach❗️ Szczęścia i Miłości, bo tych nigdy za wiele♥️ Happy New Year‼️ #nowyrok #2021 #newyear #healt #love #happiness – napisała.

Jedno jest pewne. Aktorka jest bardzo modna i elegancka. Zna się na strojach i potrafi wybrać taki, który nie będzie zwykły, ale jednocześnie nie jest wulgarny.

Tu wszystko jest smaczne i zmysłowe!

Zobacz także: TRUJĄCA żywność w sklepach! Absolutnie TEGO nie jedz!

Co na to internauci? Było mnóstwo komentarzy!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2021, spełnienia marzeń, wielu pięknych chwil i upragnionego powrotu do normalności 😘😘😘.

Szczęśliwego Nowego Roku! Zapraszamy do nas do galerii Pani Beato. Pozdrawiamy bardzo serdecznie ❤️💎

Czerwień Pani służy. Mimo epidemii koronawirusa ten rok był udany bo zostałam mama chrzestna, pojechałam na swoje upragnione Mazury, byłam na weselu mojego chrzestnego, od 2 października 2020 mam nowa prace i ten rok uważam za udany pomimo epidemii korona wirusa. Życzę Pani, Pani mężowi i Pani Helenie udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku 2021 jak to moja mama mówi jaki sylwester taki nowy rok.

Niech ten 2021 będzie szalony i piękny

That dress!!!❤️❤️❤️

Wzajemnie Beatko szczęścia i miłości a także dużo zdrowia dla całej Twojej Rodziny. Pozdrawiam serdecznie

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku pięknie Pani wygląda jak motyl😍👏❤️

Fot. Instagram

Beata Ścibakówna jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Debiutowała rolą Zosi w sztuce Adama Mickiewicza „Pan Tadeusz” w reżyserii Jana Englerta. Występowała w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Późnij związała się z Teatrem Narodowym. Współpracowała też z następującymi teatrami: Komedia, Bajka, Polonia i Syrena.

Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialach „Zawsze warto” i „W rymie serca”.

Zobacz także: NIE DO KOŃCA UBRANA Edyta Herbuś czeka na propozycje! O co chodzi?!

Fot. InstagramKomentarze