Beata TADLA zaskakuje! Wrzuciła swoje zdjęcie sprzed 26 LAT – tak wyglądała jako nastolatka

Beata Tadla

Beata Tadla przy okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pochwaliła się swoim zdjęciem z 1994 roku. Wówczas, jako 19-letnia dziewczyna brała udział jako wolontariuszka w WOŚP. Ile zebrała wówczas pieniędzy? Tego nie wiemy, ale nie to jest istotne. Prezenterka telewizyjna pokazała jak wyglądała 26 lat temu! 

Beata Tadla angażuje się projekt Jerzego Owsiaka od 26 lat. By zachęcić swoich fanów do wsparcia tej akcji, opublikowała zdjęcie identyfikatora, który w 1994 roku nosiła jako młoda, 19-letnia wolontariuszka. Ciężko ją rozpoznać!

„A w czasach prehistorycznych identyfikatory WOŚP wyglądały tak! (podczas pierwszego finału jeszcze ich nie było, więc SIĘ MA pamiątkę). Nawrzucajmy dziś wolontariuszom ile się da #wosp #wosp2020 #siema #gramy #milosc #przyjaźń #muzyka #pomaganie”

– napisała na swoim profilu na Instagramie Tadla.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi WALCZĄ O DZIECKO. Wiemy co działo się z nim w czasie BÓJKI!

 

Trzeba przyznać, że Beata Tadla była piękną nastolatką, ale to nie może dziwić, biorąc pod uwagę jaką urodą może pochwalić się dziś. Złośliwi mogą mówić, że obecnie wygląda nawet lepiej niż jako nastolatka, ale przecież kobiety są jak wino!

 

Komentarze